Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen olyan nagy baj manapság...

Milyen olyan nagy baj manapság hogy azt mondom hogy a dagadt nők undorítóak és nem vonzódom hozzájuk?

Figyelt kérdés
Miért kéne azt mondanom rájuk hogy szépek miközben én nem vonzódom hozzájuk?
2022. febr. 27. 21:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem provokatív kérdés hanem full komoly. Nem értem hogy miért kellene álszenteskedni.
2022. febr. 27. 21:56
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell azt mondanod, hogy szépek ha nem tetszenek, de illetlenség azt mondani, hogy undorítóak. Miért kellene így megnyilvánulni?
2022. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert elvileg egy értelmes emberi lény vagy több 10 ezer éve létező homo sapiens sapiens aki képes gondolkodni és kulturált kifejezésmódot előadni. Nyilván neked ez a fejlődési folyamat valahol elakadt.
2022. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

PL ha megkérdezik?

Amúgy meg úgy tesznek az emberek mintha a nőn nem látszódna a sok sok kiló. Értem én hogy ne bántsuk, de nem kell tévképzetet kelteni benne. Meg kell neki mondani hogy mi a helyzet. Őszinteség az alap.

2022. febr. 27. 22:04
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

nem kell mondanod, hogy jól néznek ki, de miért kell hangoztatnod azt, hogy nem tetszenek?


engem meg a buta emberek zavarnak mégsem mondom minden hülyének aki csak kicsit is sejteti, csak aki velem beszélget és tudatnom kell vele

2022. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy az undorító kérdező nem a dagadt nők az hogy neked nem tetszenek az egy dolog de attól más pasi pont az telt nőket szereti vagy egy telt nő is ezek a nők is teljes értékű emberek te nyugodtan csorgasd a nyálad az insta modellekre.
2022. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy meg nem mindegy ki hogy nèz ki? Ha neked más tetszik, nézd azt aztán viszlát.
2022. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Rám hajtott egy és mondtam neki hogy undorító kövér, így nem akarok ismerkedni és most én vagyok a szar.

Attól meg hogy a barátnői a képei alá ilyeneket írnak hogy "Alaaak" "Hercegnő" arról én nem tehetek. Nem ez a valóság.

2022. febr. 27. 22:08
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

jó de ezt úgy képzeld el, hogy te ismerkedsz egy csajjal és lepattint: "egy büdös ostoba bunkó gyökér vagy" vagy azt mondja "nem illünk össze, én mást keresek bocsi"

érted a lényeget

2022. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikortol számit egy nő kövernek neked? Linkelsz képet?
2022. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!