Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A debreceni hádában vannak jó...

A debreceni hádában vannak jó ruhák?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak, de annyi pénzért már az H&M-be is mehetsz. Menj inkább a Galamb utcai kilós turizmus.
2022. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Debreceni Auchan Áruházban van, jó a légkör, kedvező kiszolgálás.
2022. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Auchanban Háda? Szerintem nincs...

Amúgy "a debreceni Háda"? Melyik? Most hirtelen 4-et is tudok: Plaza, Párizsi Udvar, Malompark, Stop Shop (vagy Park Center, ezeket keverem).

Pont az utóbbi (szerintem erre gondolhattál Auchan-ként, nem?) az, ahol nem szeretnek köszönni az eladók, és úgy kell kikönyörögnöd, hogy ugyan szóljanak már hozzád, mert kérdésed lenne. Ha bemegyek, hangosan köszönök, sosem jön válasz. Mondjuk a Párizsi Udvar is hasonló.

Na de a ruhák: néha már nekem is sok, hogy milyen árak vannak ott... mégiscsak használt ruha, b****meg. És sokszor szakadt, kinyúlt. Részben igaz a H&M-es ajánlás, mert ott is ki lehet fogni egy-egy értékelhető darabot 3-4 ezeért. De sajnos az olyan gagyi minőség, hogy 1 szezont bír ki. Bár léegalább a H&M ezt így is vállalja, ezért fast fashion. Ott is van jó minőség, csak az már 8-10-12 ezer.

A Hádában csak pislogok, mikor egy pulcsi 6 ezer... mi van???? Egy kabát is simán 10 vagy a felett. Szerintem ez nagyon gáz és pofátlanság, persze megmagyarázzák. Láttam erről egy dokumentumfilm-szerűséget, szegényeket még sajnálni kéne, mert sokba kerül nekik a szállítás, meg a tisztítás. Meg eleve a ruhákért is fizetnek. És akkor még a belvárosi bérleti díjak, meg az alkalmazottak. Érdekes, más turi is ugyanígy szerzi be a ruhákat, és tisztítja, szállítja, és kb mindegyik Angliából, mégsem kaptak vérszemet, és nem árulnak új árán egy használt ruhát. Néha bemegyek, mikor nagyon sok időm van, de 99%-ban nem találok semmit.

2022. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!