Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Női szőrkérdés balesetkor nem...

Női szőrkérdés balesetkor nem ciki?

Figyelt kérdés

Aki mondjuk épp nem jutott el kozmetikába, vagy esetemben home office-ban ritkábban szőrtelenítek. Belegondoltam, hogy ha baleset ér, akkor az milyen kínos lenne már fiatal nő létemre.

Más is belegondol ebbe?😄


2022. márc. 2. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Engem ért így, de csak könnyű sérüléssel. Így is mindenkinek végig kellett mutogatnom a hónalj kutyámat, szerencsére a lábamat nem.

Nyilván ha eltörtek volna a bordáim vagy beszakadt volna a fejem leszartam volna, de így nagyon gáz volt. Szerencsére nem látom többet ezeket az orvosokat.

2022. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Egészségügyben dolgozom... van ott minden. Szerinted aki sok vért, sebeket, iszonyú állapotokat lát a folyamatos pörgésben, az megböki a kollégát és odasúgja, hogy "te figyelj már, milyen szőrös a csaj lába"? :D


A sokórás műszak végére ha agyon csapják se tudja megmondani, hogy neked milyen volt a fazonod vagy hónaljad a sok rémes (de már megszokott...) látvány, bűz, kaki, pisi, hányás, különféle állapotú szervek után... ha ez megnyugtat.

2022. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ezen én is gondolkoztam már, persze nem életveszélyes baleset kapcsán...

Volt egyszer olyan, hogy tél volt, lábam nem volt szőrtelenítve és orvosi vizsgálaton "meglepi" EKG volt. Nos, ott is égett az arcom azért. 😅

2022. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nőként aki jóformán sosem borotválkozik, de volt már egy rakás vizsgálaton: mindenki szarik rá.

Max az a kellemetlen, amikor valakin látszik, hogy zavarban van, meg szabadkozik, aztán ott kell vigasztalni, hogy jaj ne érezd rosszul magad, megesik, stb.

2022. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Senkit nem érdekel.

Neked se kell ezzel foglalkozni, inkább a fontos dolgokra összpontosíts.

2022. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem éreztem cikinek, mivel hetek óta beteg voltam, így szerintem az lett volna furcsa ha tipp topp állapotban mentem volna (nekem is EKG volt). Különben sem érdekel mit gondol rólam a nővér, doki nem randizni vagy ismerkedni megyek.
2022. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt gipszben a lábam, és mondjuk nincs sötét, erős szőrzetem, de azért szépen megnőtt, mire levették a gipszet. Szerintem abszolúte hidegen hagyta az orvost.
2022. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Amíg élek nem fogom megérteni, hogy egy nőnek miért kéne azért kellemetlenül éreznie magát, mert szőrös a lába/karja/hónalja. Ez a természetes. Azon se akad fenn senki, hogy a nők fejéből haj nő ki. Nem értem az ilyen gondolkodást.
2022. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt a sok idegesítő vihogó/heherésző emojit sem értem.
2022. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Palik beállít 2 napos alsógatyában, tetőtől talpig szőrösen, dezodort színből sem ismerve, és akkora lábujj karmokkal, mint ami egy jaguárnak van, ti meg azért aggódtok mert nem úgy néztek ki mint 8 éves gyerekfeleség. Azért jolvan ám....
2022. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!