Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolom mindenki hallott a...

Gondolom mindenki hallott a most felkapott TikTok sztoriról (🦜) Valóban ő tette ezt az egészet, vagy csak ráfogják?

Figyelt kérdés
Nevet nem írok, személyiségi jogok miatt. Még akkor sem, ha undorítónak tartom.

2022. márc. 2. 18:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hallottam....
2022. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A videóból kilehet venni olyan részleteket amin látszik hogy ő az.

Undorító amit csinált,a másik nem áldotta meg a sors nagy szerszammal csóri gyereket.

2022. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan alapból nem nézek ilyen szennyet, a videót meg képtelen vagyok, mert biztos felfordulna a gyomrom. De volt ma már több kérdés az oldalon róla, ő tette. Anyajegyek, a háttérben a csempe stb bizonyítja, meg elvileg látszik egy pillanatra az arca is.
2022. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Normális esetben nem hallasz ilyen hülyeségekről.
2022. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
#4 ezzel van tele a TikTok, szinte lehetetlen hogy ne hallj róla ha használod az alkalmazást
2022. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

Tudsz esetleg valamit írni róla? Én nem láttam. Mi történ egy madárral vagy galambbal?

Vagy live-ban tartott Galambos Lajos áramlopási ismereteket? :D

2022. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hallottam/láttam, undorító. Ofőnk hallott róla 1-2 dolgot a folyosón és megkérdezett minket, hogy mi történt, hogy az egész iskola erről beszél. Nagyon sajnáltuk szegényt, mert teljesen kétségbeesett, hogy a gyerekének ilyen vagy ennél durvább témákat/videókat dobhat fel a tiktok, insta, twitter stb.
2022. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Én használom az appot, de mégis le vagyok maradva. Mi történt?
2022. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tudná: Egy fiúcskáról akinek több százezer követője van TikTokon, (többek közt kiskorú gyerekek) kikerült twitterre egy videó, ahogy egy kismadár szárnyait leragasztotta celluxal, kiv3rt3 majd rá... khmm.. a madár fejére, később pedig leköpi, meg ilyenek... Mindezt videóra vette ő maga.
2022. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

9

Köszi, végre valaki leírta. Nem láttam szerencsére

2022. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!