Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki kocka volt, de...

Ha valaki kocka volt, de kikapcsolta napokig a telefonját, mert pihenést akart, meg mindig elmondja, hogy ez a szokása, mikor feltöltődésre vágyik. Ezalatt az idő alatt, olyan személy sem érte el, aki fontos volt neki, akkor mi a szokás ilyenkor?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem, egy kocka nem bírja ki, hogy ne használja szórakozásra a telefont.
2022. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez attól függ hogy milyen kapcsolatban állsz az illetővel?


Rokon, munka,oktatás stb.

2022. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A kocka altaban hajnalig/reggelig is szokott gepezni, netezni
2022. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha én kikapcsolom, attól még van férj, gyerek, akit fel lehet hívni, meg a melóban is. Nem szívódtam fel.
2022. márc. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1

Kockának tartom magam, de ha szórakozni akarok akkor nem a telefonomat veszem elő, hanem a laptopom vagy a konzolom. :D


#Kérdező

Hogyhogy mi a szokás? Hát hagyj neki üzenetet, hogy fontos mondandód van, jelentkezzen. Ha olyan szintű vészhelyzet, akkor megpróbálhatod a párján, szülein, munkahelyén, stb-n keresztül elérni.

2022. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5

Agymosott vagy, oké, értem.

2022. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Ezt biztos nekem szántad? Nem teljesen értem, hogy ezt a következtetést miből vontad le. :D

2022. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!