Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira elvagyok keseredve...

Annyira elvagyok keseredve hogy banatomban hagytam hogy ferfiak kihasznaljanak, hogyan jojjek ki ebbol az allapotbol? 22L

Figyelt kérdés

Rossz volt a gyerekkorom apam alkoholista , aztan ahogy nottem fel azt vettem eszre ahogy anya egy tinedzser lesz es titokban telefonalgat az emberevel, majd az ido elteltevel elottem is. Mikozben apa alszik.

Szegenyek is voltunk meg eleg szerencsetlenek. En egesz eletembe egy lelkibeteg szerencsetlenseg voltam. Nagyon kellemetlenul es rosszul erzem magam a szuleim miatt.

Megfogom veluk szakitani a kapcsolatot hamarosan.

De csinaltam sajnos olyan dolgokat amik miatt gyulolom magam.

A szuzessegemet egy stricivel vesztettem el egy kocsiban, aztan még kb 5x lefekudtem vele, amikor mondta hogy menjek ki svajcba akkor jottem ra hogy strici.

Aztan a szomszed faluban lako fiuval talalkoztam elore megbeszelve lefekudtunk. Soha tobbe nem lattam. Orultem hogy hozzam er valaki, hogy hozzam szolnak....azt hittem majd megszeretnek.

Tobb mint egy evig nem talalkoztam senkivel, aztan most egy honapja talalkoztam egy fiuval 4 honap beszelgetes utan, masodik talin le...am , letiltott, talan szerelmes voltam bele

Romokban van az eletem es nem tudom mit tegyek


2022. márc. 3. 00:04
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Undorodom magamtol, amugy senki nem tud ezekrol hajnalokban csinaltam ezeket teljesen titokban....ezeket a hibakat valaha feltudom dolgozni?
2022. márc. 3. 00:06
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Mi zavar a legjobban?
2022. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Hidd el hogy le fogod gyűrni. Sajnálom hogy nincs melletted valaki aki szívből tudna támogatni, bár el tudnám momdani, hogy mennyi jó fog még érni az életben. 22 éves vagy, elotted6a világ. És le lehet tenni a sok szart amit otthonról hoznunk. Ha nem. Ia teljesen de lehet normális életet élni. Hidd el tudom.


Először is legjobb lenne elköltözni, suli vagy meló miatt. Ha csak hétvégén jársz haza, már van időd gyogyulni és erosödni.


Második hogy kellene egy jó pszichológus, nem gyógyszer hanem valaki aki elmondja hogy milyen kárt tud tenni egy gyermekben egy alkoholista szülő.

És milyen mintak7miatt adod oda magad erre nem méltó embereknek.

Nagyon jó hogy nem mentél külföldre!

Fiatalon más is belebonyolódik 1 éjszakás kalandba, vagy hiú abrándokba. Mind amiatt van hogy nem olyan gyerek korod volt amit megérdemelne minden gyermek


Olvass sokat, olvass azért hogy láss ép szerelmet, hogy művelődj, hogy fejleszd az önismeretedet, hogy hozzáillő ferfival el tudj beszélgetni és legyen egy szint amit elvársz. Adj magadnak időt, akár éveket, gyaszold meg a gyermek korod és fel fogod tudni építeni az újat.


Hidd el szeretetreméltó vagy

2022. márc. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2

Hogy hagytam hogy hozzam erjenek olyanok akik irant nem ereztem semmit.

Amugy a harmadik irant ereztem valamit, talan szerelmes vagyok boldog lettem volna ha torodik velem egy kicsit....olyan sokaig beszeltunk es olyan boldogga tett egyetlen szavaval.

2022. márc. 3. 00:26
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Ha van egy kis szabadidőd, akkor kezdj el sportolni valamit a lehetőségeid szerint! Ez ad némi állóképességet és önbizalmat.

Ismerkedéskor véletlenül se tálalj ki magadról mindent, inkább legyél kicsit titokzatos. Ebből jobban le tudod majd szűrni, hogy kinek jössz be igazán, mert az nem csak a felületes dolgokra lesz kíváncsi veled kapcsolat.

Kicsit tegyed próbára a "kérőid" türelmét. Ezzel is ki tudod szelektálni azokat, akiknek csak pár menetre lennél jó.

Kezdj el foglalkozni a testbeszéd/arcjáték megismerésével, amivel szintén tudsz szelektálni.

És végül, tanulj a hibáidból!

Ha ezeket elsajátítod, akkor már több esélyed lesz kikeveredni ebből az állapotból, mert kevésbé fogod magad elveszettnek érezni... :,D

2022. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

3

Koszonom ezeket a mondatokat.

Igazad van varni fogok egy olyanra aki tisztel es szeretni fog. Sajnos a mult az mult marad, en vagyok a hibas de soha tobbe nem lesz ilyen. Nem vagyok szeretetreméltó, de azon leszek hogy az legyek! Koszonom

2022. márc. 3. 00:29
 7/26 anonim ***** válasza:
11%

"Amugy a harmadik irant ereztem valamit, talan szerelmes vagyok boldog lettem volna ha torodik velem egy kicsit....olyan sokaig beszeltunk es olyan boldogga tett egyetlen szavaval"


Nem értékelted volna, ugyanúgy eldobtad volna mint egy rongyot.


Szakemberhez lenne érdemes menni.

2022. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%

Suzan Forward: Mérgező szülők, Louis L Hay :Éld az életed, Eva Eger: a döntés, Almassy Kitzi, Popper Péter, Bagdy Emőke,


Regények : Nincs időm olvasni kihívás facebook csoport


Sport sport sport


Alkoss valamit : főzz, süss, kreatívkodj, szinezz, rajzolj, puzzle, varrj ruhát magadnak stb


Hidd el szeretetre méltó vagy önmagadtól is, az nem erény. Szeresdmagad

2022. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

7

En dobtam volna el?

Ő dobott el

2022. márc. 3. 00:42
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
#9 Mert megvárod míg kihasználnak. Aki normális veled, azt te hajítod el, mert túl jónak érzed és unalmas lesz.
2022. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!