Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira elvagyok keseredve...

Annyira elvagyok keseredve hogy banatomban hagytam hogy ferfiak kihasznaljanak, hogyan jojjek ki ebbol az allapotbol? 22L

Figyelt kérdés

Rossz volt a gyerekkorom apam alkoholista , aztan ahogy nottem fel azt vettem eszre ahogy anya egy tinedzser lesz es titokban telefonalgat az emberevel, majd az ido elteltevel elottem is. Mikozben apa alszik.

Szegenyek is voltunk meg eleg szerencsetlenek. En egesz eletembe egy lelkibeteg szerencsetlenseg voltam. Nagyon kellemetlenul es rosszul erzem magam a szuleim miatt.

Megfogom veluk szakitani a kapcsolatot hamarosan.

De csinaltam sajnos olyan dolgokat amik miatt gyulolom magam.

A szuzessegemet egy stricivel vesztettem el egy kocsiban, aztan még kb 5x lefekudtem vele, amikor mondta hogy menjek ki svajcba akkor jottem ra hogy strici.

Aztan a szomszed faluban lako fiuval talalkoztam elore megbeszelve lefekudtunk. Soha tobbe nem lattam. Orultem hogy hozzam er valaki, hogy hozzam szolnak....azt hittem majd megszeretnek.

Tobb mint egy evig nem talalkoztam senkivel, aztan most egy honapja talalkoztam egy fiuval 4 honap beszelgetes utan, masodik talin le...am , letiltott, talan szerelmes voltam bele

Romokban van az eletem es nem tudom mit tegyek


2022. márc. 3. 00:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%

10es nek igaza van, hogy a problémás vonz, azt veszed észre aki kihasznál

Ezt szintén az alkesz apa, pasizó nem törődő anya miatt van


Tenyleg fordulj szakemberhez, jó tanács :)

2022. márc. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

Mit jelent hogy "le..am"? Leszoptad? Erre miért tiltott le, nem volt jó neki?

Sajnálom tényleg, hogy ilyen háttér adatott neked, nagyon nem könnyű ezeken a dolgokon tullépni. A lényeg: önmagad ellen sose fordulj, mert annál jóval értékesebb vagy!Közhelynek hangzik, de igaz: még fiatal vagy, előtted az élet! Bízz abban, hogy boldog lehetsz! A youtuberol Cser Zoltán előadásait ajánlanám, ő buddhista. Reisinger Jánost, ő keresztény, illetve Bhaktipada Daszt, ő krisna hívő. Persze ezen túl találd meg azt, aki úgy érzed, a lelkedhez tud szólni.

2022. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
Ezek miatt ne undorodj magadtól, fölösleges. Mindannyian csináltunk ilyeneket, átestünk ezen. Én ennél rosszabbakat is csináltam, pedig jó gyerekkorom volt. Őszintén azt javaslom sz@rd le. Ilyen hülyeség miatt ne undorodj magadtól, na most semmi visszafordíthatatlan nem történt, nyugi. Azt hiszed egyedül vagy ezzel? Nem. Olvasgass itt gyiken, legtöbbünknek vannak ilyen sz@r emlékei. Ha belebetegszel sem változik a múlt meg, kit érdekel már, a jövőre koncentrálj lány!
2022. márc. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha ezek ilyen érzéseket okoznak benned akkor be csinálj többet ilyeneket. Ez nem te vagy. Van akinek megy de nem neked. Én is ilyen vagyok. Gondolom anyukád hatása. Mert a szülők mintáját gyakran követik a gyerekek. De ne akarj olyannak látszani amilyen nem vagy.

Költözz el minél hamarabb, ne halogasd. Ne mondogasd magadnak hogy majd 3 hónap múlva vagy majd fel év múlva. Már holnap nézegesd meg a szoba árakat csinálj egy koltsegvetest, rakj rá félre pénz amiről senki sem tud. Bár nem írtad higy dolgozol vagy sem.

Azért fontos hogy elkoltözz mert a probléma egyik oka a nagyon rossz otthoni környezet. Hidd el jobban fogod érezni magad ha elköltözöl.

2022. márc. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is nehezebb gyermekkorom volt, és ahogy fentebb írták sokkal rosszabbak is csináltam. 21-23 éves koromban volt a legdurvább. 25 évesen ismertem meg a férjem, most 33 vagyok, és bár vannak nehezebb időszakaim, többnyire stabil vagyok és megtart a normális, szerető kapcsolatom.

Az én tapasztalatom, hogy van kiút egy ilyen pokoli örvényből.

A fiatalok hibáznak. Magadat bántottad, bocsáss meg magadnak, mert a gyűlölet nem vezet sehova.

Előtted az élet. Lehetsz boldog.

2022. márc. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Egy ku*vanak erzem magam. Egy tisztessegtelen,mocskos nonek.

Nem tudom ezeket kiverni a fejembol...

2022. márc. 3. 12:04
 17/26 A kérdező kommentje:

Koszonom a jotanacsokat, koszonok mindent elolvastam probalom meglatni benne a jot es aszerint cselekedni

:)

2022. márc. 3. 12:05
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

10-es te miről beszélsz? A kérdező nem írta hogy a srác milyen rendes lett volna vele. Csak azt hogy kicsit szerelmes lett. Gondolom hulyítette és kihasználta a srác.


Kérdező dolgozol? Ha nem és ezért nem tudsz elköltözni a legközelebbi városban kellene szerencsét probálnod ahol tobb a munkalehetőség. Akár bejárással először, utána meg albérlet. Fiatalkent nagyon nehéz faluban. Ez egy lehetőség lenne egy új élet felé, a költözés el egyúttal tiszta lappal kezdhetnél.

2022. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező egyébként pasas, csak szólok !
2022. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Kedves volt velem, szepen bant velem. Nem volt semmi ilyennel problema. Csak eszrevette hogy szerintem hogy kicsit serult vagyok es nem volt szive tovabb kihasznalni.
2022. márc. 3. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!