Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elkoltozok egyedul,ugy...

Ha elkoltozok egyedul,ugy hogy nincsenek barataim nincs senkim, nehez lesz?

Figyelt kérdés

Szobat akarok berelni. Viszont nincsenek barataim nincs senkim. Eletemben nem ultem villamoson, nem tudom melyik melyik, nem tudom hova megy es elegge bena vagyok ezekre magamtol rajonni. Soha eletemben nem adtam fel egy csekket sem, vagy ha ki kell tolteni valami hivatalos papirt vagy hivatalos ugyben kell menni intezkedni azt se tudom hova kell majd orvoshoz jarnom. Es ha valami bajom lesz es mem tudok dolgozni vagy kirugnak mi lesz velem igy hogy nincs egy tamaszom sem? Egy nagyon kicsi falunol varosba koltozni egyedul szerintem nagyon nehez lesz.

Voltatok hasonlo helyzetben? 22L


2022. márc. 3. 12:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Felek hogy mi lesz ha segitseg kell valamiben es nem tudok kinek szolni
2022. márc. 3. 12:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. Bár nekem nem ezek okoztak - okoznak nehézséget, amiket felsorolsz, mert ezeket az ember megtanulja, mindennek utána lehet nézni, rá lehet kérdezni stb. Szerintem nem ez a nehéz része. Nekem sokkal inkább érzelmileg nehéz, hogy nincsen senkim, nincsen kihez szólnom, nem szól hozzám senki, nem tudok kivel beszélgetni, nincsen kivel találkoznom stb., és nem egyszerű egy új közegbe beágyazódni, valós kapcsolatokat építeni.
2022. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Van munkád a városban? Mennyit keresel? Mennyi a havi albérleti díj, és hozzá mennyi a rezsi? Van-e 2 havi kaucióra valód? Ezek nélkül a híd alatt fogsz élni.
2022. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
hat ahogy irod kb 0 elettapasztalatod van, igy baromi nehez lesz. de nem maradhatsz gyerek orokre
2022. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ingatlan.com


itt nézegesd az albérletárakat

2022. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Van neted, ott mindenről minden infót megtalálsz. Rákeresel a hivatalok nevére, ott van a félfogadási idő meg a cím, ahova menni kell. Ezzel az útvonaltervezővel Bp.-en induló és érkező cím beírásával megkapod, mivel hogyan tudsz odautazni: [link]


A csekkel meg elmész a postára, megkeresed azt az ikont, amin pénz és kifele nyíl van, beállsz abba a sorba, odaadod a csekket és a pénzt és annyi.

2022. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha olyan segítségre gondoltál, és pénzre lesz szükséged, rokonokon kívül nem számíthatsz rá, hogy valaki adni fog. Kölcsön sem.
2022. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Úgy derítheted ki, melyik orvoshoz járj, hogy beírod a város meg az utca nevét, ahol laksz, meg hogy háziorvosi körzet. De ha évente költözöl, orvost nem fogsz tudni váltogatni, mert eleve nehéz bekéredzkedni háziorvoshoz.
2022. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi kérdező !!!! Én is így vagyok , mint te . Az elejétől a végéig . Szerintem ne becsüld le magad ennyire . Menni fog ez . Én is félek egy kicsit és biztos hogy sokszor más irányba fog vinni a villamos , de az ember a hibáiból tanul . Hajrá hajrá ! ^^
2022. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan bonyolult ám ez. Naptárba írd fel mindig, hogy mikorra mit hová kell befizetni, elintézni. Akkor meglesz időben minden.
2022. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!