Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg a barataimn...

Hogyan mondjam meg a barataimnak, hogy elkoltozok?

Figyelt kérdés

Karacsony utan elkoltozok amerikaba csaladi okok miatt (eddig ausztraliaban eltem). Es hat megis, hogyan mondjam meg ezt a haverjaimnak, nem vagyok tul jo elkoszonesbe, szoval arra gondoltam, hogy mielott elmegyek azelott par nappal fogom megmondani, de lehet, hogy az egy kicsit szemet modszer lenne...

Ti mit ajanlotok?



2014. szept. 5. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd az utolsó pillanatra. Elég ha a legjobb barátodnak elmondod, ő majd továbbítja a többieknek az infót. Lehet hogy szükségük van rá hogy el tudjanak rendesen köszönni tőled. Ezt az esélyt pont a barátaidtől ne vedd el!
2014. szept. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy búcsú bulit szerveznék.Egyik ismerősöm is elköltözött csak ő Németországba,az egész családdal.Szóval max évi 1x jönnek haza a nagyszülők miatt.


Aztán költözés előtt 1 héttel tartott egy búcsú bulit,ahol minden barát,haver,ismerős jelen volt.


Nekem nem volt közeli. Engem egy barát "elvesztése" mert hát ez majdnem olyan,nagyon rosszul érintene.Nem lehet egyszerű neked sem.

2014. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!