Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amennyiben nálunk is háború...

Amennyiben nálunk is háború lenne és meneküli kellene, mit vinnél magaddal, ami a legfontosabb?

Figyelt kérdés

#háború, érték
2022. márc. 3. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- útlevél, személyi igazolvány, egyéb iratok

- gyógyszerek

- készpénz

- telefon

- ruhák

- némi kaja

- van egy kis "túlélőszettem" összerakva, túrákra szoktam vinni: géztekercs, ragtapaszok, fájdalomcsillapító, stb.


(Kisállatunk nincs, ezért nincs a listán. Ha lenne, akkor nyilván menekíteném az elsők között.)


Bár nem értem, miért kell újra és újra megkérdezni. :D

2022. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Iratok, készpénz,ruha, élelmiszer, pléd,telefon, töltő,benzin
2022. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kocsival menekülnék, akkor: iratok, telefon, töltő, víz és élelmiszer, benzin, ruhák, higiéniai szerek, és minden, ami befér és értékes (pl.: laptop)

Ha gyalog/tömegközlekedéssel, akkor max. egy bőröndöt és egy hátizsákot vinnék, és minden szükségeset belepakolnék.

2022. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hátizsákkal mennék (meg max egy kisbőrönd).

KP!, útlevél (mert a személyi semmit nem ér, ha külföldre kell menekülni), laptop, teló, töltő

Gyógyszerek, ragtapasz, óvszer :D, géztekercs.

Gm kenyér, hogy legalább szendvicset ehessek.

2022. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eü.-dolgok, teló, töltő, személyes iratok, nem sok enni-innivaló, mani.
2022. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Ami kimaradt: töltők, és higiéniai cuccok (bár a "gyógyszerek"-nél én igazából mindenféle eü. termékre gondoltam - szappan, betét, stb.)

2022. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!