Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazánk legfontosabb problémái...

Hazánk legfontosabb problémái a fidesz szerint a migrációellenes harc, és a Soros elleni háború. Van még fideszes aki ezt elhiszi?

Figyelt kérdés

"Soroslegények"

"Soros bérencek"

"Soros ügynökök"

"Soros-közeli"

"Soros-egyetem"

(Soros-ösztöndíjas)

A tanú című filmet láttátok?


Migránsok meg rég nincsenek a kerítés óta és egyébként se akar senki migránsokat ide, sőt valamiért nekik se lenne vonzó hazánk.



2017. ápr. 17. 02:20
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A Fideszesek mindent elhisznek, amit a vezérük mond.
2017. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Es sok exradikal jobbikos is...Nezd meg a kurucinfos kommenteket, amiben irjak, h vona helyett a gyulolt orbanra fognak szavazni.Ha igy halad, a jobbikot is nagy meglepetes eri 2018-ban..
2017. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Többen, mint gondolnád.
2017. ápr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Miért kell ahhoz fideszesnek lenni, hogy valaki ezt lássa?


Láttam A tanut, félig meg is éltem. És?


A "Soros" saját nyilatkozatait ugye ismered kérdező? Gondolom, eredeti nyelven is.

2017. ápr. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

"Láttam A tanut, félig meg is éltem."

Kétlem. Nem hinném, hogy az a korosztály, aki félig megélte a Tanú c. film által feldolgozott korszakot, az aktív internetező, gyakorizó lenne. Vagy nem tudod, hogy milyen korszakot dolgozott fel az a film, és ebből kifolyólag tévedsz.


Goebels-i propaganda, a folyamatos ismételgetés megteszi a hatását, és a legátlátszóbb hazugságot is elhiszik. Félelmet, gyűlöletet, riadalmat kelteni, és ennyi pénzből, médiatámogatással fenntartani nagyon is könnyű. Hogy hasznos-e az országnak, az más kérdés, de az orbán-rezsimet nem az ország java motiválja, hanem a hatalom és a pénz.

2017. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Abban igaza van Orbánnak, hogy ezt a kelet-európai birka népet vezetni kell. Csak egy politikus ezt nem mondhatja ki, mert akkor ugrik a népszerűség. Soros még jobban tisztában vele, hogyan lehet a hatalmat ügyesen gyakorolni. Háttérből irányít, a szabadság illúzióját nyújtja, így fejti ki befolyását széles tömegekre.
2017. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

11.36.


1. a magyar közép-európai nép és nem kelet-európai,

2. ha birka nép is, semmi baj a birkákkal, okos állatok azok,

3. vezetőre minden közösségnek szüksége van.

2017. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mondja senki sem hogy ez a legfontosabb, sőt még nem is hiszi senki de gondolom nem ugyanazt akarhatha ön itt a hazája sorsául mint a szocializmus alatt volt.
2017. ápr. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!