Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ugye nem csak én leszek...

Most ugye nem csak én leszek az a 🌳sz, aki a járványügyi információ után is fog hordani maszkot?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Én is hordani fogom, annak ellenére hogy hétfőtől már nem kell, hozzászoktam
Nem fogom hordani. Örülök hogy megszabadulok tőle.
75 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%
Én hordani fogom, még hűvösebb van, mert ronda az arcom és sokkal jobban érzem magam maszkban.
2022. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
22%
En nem fogom mert még azt hiszik, nem vagyok képben a hírekkel jogszabályokkal.
2022. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar, ha más hordja, de én köszönöm nem kérek többet abból, hogy a saját izzadságom és belihegett levegőm szétmarja a bőröm, köszi
2022. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
23%
Számíts arra, hogy nagyon egyedül fogod magad érezni. Én Svájcban élek, itt már 2 (3?) hete maszkot csak a tömegközlekedésen és egészségügyi intézményekben kell viselni, én ezt kicsit korainak tartom, mert tegnap ks húszezer felett volt az új megbetegedések száma. Szóval én viselem, ha zárt térbe megyek, ez amúgy nem nagy áldozat, mert én is egézségügyi intézményben dolgozom, szóval amúgy is rajtam van egész nap. Eddig ha boltba mentem, mindig láttam jópár embert, akin volt. Na de ma munka után szintén beugrottam bevásárolni, a bolt egy plázában van, amúgy is ott kell átszállnom. Szóval le a buszról, be a plázába, ott be a boltba, aztán még átmentem cipőt nézni is, és esküszöm, én voltam az egyedüli aki az épületben viselte. Nagyon fura érzés volt.
2022. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
Én is hordani fogom. Szeretem ha nem látszik az arcom.
2022. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem se parolgott el a virus a valasztas kozeledtere. Tomegkozlekedesen belvarosban hordani fogom, a levego minosege virus nelkul is indokolja.
2022. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

😅

[link]

2022. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Kedves egészségedre (valószínű én is hordani fogom, nem kell sminkelni), de másoktól ne várd el, és ne ítélkezz felettük.
2022. márc. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%

En remelem soha tobbe nem kell felvennem!


Te meddig fogod viselni amugy? (Marmint erdekel, hogy szamodra hol a hatar? 500 fertozott? 0? 5000?

2022. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
28%

Én kültéren fogom viselni, amíg hideg van addig azért, utána meg berobban a pollenszezon.

Beltéren nem hiszem, hogy fel fogom venni.

2022. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!