Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az rossz, ha sok lényegtelen...

Az rossz, ha sok lényegtelen információt megosztok az ismerőseimmel akikkel beszélek?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat a magánéletemből, amik a másikat nem érintik, valószínűleg nem is érdeklik. Apróságokat a napjaimból, hogy mit csinálok, csináltam, hova mentem, szinte mintha egy naplóba írnám le a dolgaimat. Ez zavaró lehet? Hogy kéne leszokni erről?
2022. jan. 12. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Egy idő után "követés leállít".

Te meg hiszed, hogy mindenki Téged néz.

2022. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha őket nem zavarja, akkor nem. Engem zavarna, nagyon hamar befejezném a barátkozást egy ilyen emberrel, de sokakat nem zavar, mert ők is pont olyanok, mint te. Szerintem az se jó, ha olyanokkal barátkozol, akikkel nem tudsz önmagad lenni, szóval keresd hozzád hasonló emberek társaságát és akkor minden rendben lesz.
2022. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mérlegeld azt, hogy fordított esetben téged ez mennyire érdekelne?

Mit vársz egy ilyen beszélgetéstől: csak meghallgatást, vagy javaslatot is? Amúgy a zemberek nagy részét tényleg full nem érdekli, hogy mi a tosz van a másikkal.

2022. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!