Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hallottatok Richard Mccroskey...

Hallottatok Richard Mccroskey ügyéről és ha igen, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki mennyire ismeri az ügyet (én is csak nemrég hallottam róla), több mint 10 éve volt.


A sztori annyi, hogy Richard Mccroskey egy magányos fiú volt, nem voltak barátai, sokat bántották, csúfolták a suliban.


Elkezdett rajongani a horrorcore-ért (horror rap), a MySpace-en (ahova saját zenéket töltött fel) megismerkedett egy lánnyal. A fiú akkor volt 20, a lány 15.

1 évig mindennap cseteltek vagy telefonon beszéltek.


Majd egy nap horrorcore koncertre mentek, a fiú, a lány, a lány barátnője, a lány anyja.

A fiú repülővel (nagyon messze laktak egymástól), és a lánynál szálltak meg mind (a lány az anyjával élt).

A fiú úgy tekintett rá, mint a barátnőjére, oda volt érte (a lányról nem lehet tudni), de a lánynak nagy csalódás volt a fiú élőben.

Egyáltalán nem hasonlított a képekre, nagyon túlsúlyos volt (emiatt is csúfolták suliban és a vörös haja miatt), de a képeken nem látszott.

Azt mutatta magáról, hogy ő egy menő, vagány, nagyszájú srác, de valójában félénk volt és visszahúzódó (egyesek szerint éretlen is korához képest).

A lánynak nem jött be. Nem is nagyon foglalkozott vele, látványosan ignorálta a fiút.


A koncert után még pár napig a lány anyjánál maradt, viszont egy este baltával mindannyiukat szétverte.


Még pár napig ott maradt, közben a lány apja is oda ment (a lány barátnőjének anyja aggódott és kérte nézze meg mi van), őt is hátulról baltával megölte.


Rendőrök is jöttek, de nem néztek körül miután azt mondta fiú nem tudja hol vannak.

A lány apjának kocsijával ment reptérre haza menjen (véres ruhában, mosdatlanul, büdösen, de senkinek nem tűnt fel).


A reptéren kapták el (aludt), felfedezték holttesteket.


Nem lehet tudni, miért tette. Beismerte, életfogytigot kapott, de mai napig nem mondta el, mi volt a kiváltó oka annak, hogy bepöccent.


Mindenki aki ismerte, nővére, volt sulis társak szerint illedelmes, félénk, semmi agressziót nem láttak rajta, nem vágott visssza a csúfolódóknak sem.


Egyes feltételezések szerint féltékeny lehetett, mert a lány más fiúkkal ismerkedett a koncerten, esetleg amiatt mert ő és a barátnője a háta mögött vagy nyíltan cikizték.


Ti mit gondoltok? Mi történhetett vagy miért?


Az oké a srác csalódott volt mert nem jöttek össze (de eleve egy 20 éves srác egy 15 évessel?), de miért nem hagyta őket csak ott? Miért maradt velük? És miért kellett mindannyiukat megölnie?


Aki a lányt hibáztatná, ne várja el senki egy tinitől hogy majd éretten kezel egy ilyen helyzetet. Szerintem nagyon cikinek érezte dolgot és nem tudta hogyan adja tudtára neki nem jön be, ezért kerülte.


Magyarul elég rossz fordításokat találtam.


Cikkek angolul:


[link]


[link]


Srác:


[link]


[link]


A lány:


[link]


[link]



#horror #brutalitás #féltékenység #gyilkosság #Richard Mccroskey #Emma Niederbrock
2022. márc. 4. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

nem nagyon hat meg, még egy gyilkos aki "nem tudja miért tette"

unalmas karakter


egy sorozat gyilkos sokkal érdekesebb, ez a srác meg érdemli a börtönt élete végéig, de azt már annyira nem, hogy figyelmet is kapjon


tanulni kell az esetéből, de nem kell annyira nagy dobra verni

2022. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nem tudja, hanem nem lehet tudni miért tette, mert nem árulja el.


Azt nyilatkozta nem akar róla beszélni, és a sírba viszi.


Igenis érdekes, nem te döntöd el mi illetve ki érdekes és ki nem.


Igenis érdemel figyelmet, vajon mik lehettek okok (szülők nem figyeltek rá, vagy mert elmagányosodott, stb.).

2022. márc. 4. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
így járt a sitten rohad meg szerencsére
2022. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromi frusztrált lehetett már a sok bántás miatt, és akkor még ez a lány is kikosarazta, ezt már nem volt képes feldolgozni. Szerintem valami ilyesmi lehetett. És igen, az emberek akkor sem ölnek meg másokat, ha ilyen történik, de ő valószínűleg gyenge lehet agyilag, biztos nem teljesen százas.
2022. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a folyamatos kiközösítés. Ha senkinek nem vagy megfelelő, nem kapsz szeretet, és ő valószínűleg beleélte magát, hogy végre egy lány, aki felszabadítja, de mégsem. Szóval a folyamatos csalódások miatti fusztráció egy ilyen szélsőségesen agresszív cselekedetbe torkollott, feltételezhetően.
2022. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem, hogy nagy titok van itt, csak ciki beismerni, hogy még bántottak és dühömben megöltem őket.

Nem egy nagy bonyolult karakter.

2022. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os, de miért kellett a lány barátnőjét, anyját és apját is megölnie?

És úgy ölte meg őket, hogy először a csaj b.nője, a csaj anyja, aztán a csaj.

Aztán mikor átjött csaj apja, hátulról őt is.

2022. márc. 4. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, dilis volt rengetegek furcsa téveszmével, személyiség zavarral, lelkisérülésekkel esetleg biokémiai egyensulyzavarral. Ezer számra élnek ilyen emberek, akik valamilyen optimális körülmények közé kerülve gyilkolásznak, vagy egyébb extrém viselkedést produkálnak. Nem kell semmilyen nagyszabású misztikus okot keresni. Valószinűleg a leghétköznapibb csalodásról, sérelemről, van szó. Mások is ölnének igy, csak a tövények visszartják őket, Ő meg pont elég bolond volt, hogy ne foglalkozon a következményekkel.
2022. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyes források szerint sokat ivott is, füvezett és ezek is hozzájárultak ahhoz amit tett. (Nyilván ez se mentség).


Gondolom mivel eleve dühös volt, felgyülemlett benne a rengeteg harag ami évek alatt felhalmozódott, az alkohol és drog ezeket felerősítette benne.


Majd hirtelen felindulásból megtette, nem gondolkodott.


Sam fia (David Berkowitz) volt a példaképe, nick neve Syko Sam volt MySpace-en, nagyon bele is élhette magát sorozatgyilkosos fantáziáiba. Elvesztette fantázia és valóság között határt.


Én ezekre gondoltam még.


De érdekelt Ti véleményetek is.

2022. márc. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!