Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Conceptio Nőknek nevű...

A Conceptio Nőknek nevű vitaminról hallottatok már? A teherbe esés tervezésétől ajánlott szedni. Nekem most ajánlotta a nőgyógyászom. Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam utánanézni neked, azaz írtam levelet a cégnek, hogy közöljék a pontos összetételét, ne csak a hatóanyagtartalmat. Nem válaszoltak. Egy hét múlva megpróbáltam őket felhívni: nem vették fel. Én ezt itt elengedném, nagy valószínűséggel rosszul felszívódó ásványi anyagok vannak benne és szinte biztos, hogy folát helyett folsavat tartalmaz. Ilyen minimál hatóanyagtartalommal és becsületes terméktájékoztató hiányában nem gondolnám, hogy ez az évszázad vitaminja, ugyanezt a dm sajátmárkás termékében megtalálod és ötödébe kerül. Ha meg rászánsz még 2-3000 Ft-ot, akkor ott a GAL babaváró, ami egy nagyon pontosan felépített, tudományos alapokon nyugvó termék.
2021. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy utána jártál! Mivel kapszula, így nem is bajlódok vele egy ideje, képtelen vagyok lenyelni. 🙂

De a DM-ben valóban vettem ehhez hasonló vitamint, egy ideje már azt szedem, azt legalább le tudom nyelni. 🙂

2021. febr. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!