Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról aki...

Mit gondolnátok arról aki fiatalon magas vérnyomás miatt lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
Nem öngyilkossági szándék vezérelte kérdés akar lenni csak vélemény kérés
2022. márc. 5. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En magas vérnyomásos vagyok,ennél sokkal komolyabb dolgok miatt lennék öngyilkos. Ez nem indok rá.
2022. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy bolond.

A magas vérnyomás kezelhető. Ha nem kezelhető, legalábbis mindenképp van rá megoldás, csak meg kell találni a megfelelő gyogymódot. Sok gyógyszer és gyógynövény létezik rá és még ezer féle módszer, pl életmódváltás.

Maga a magasvérnyonás csak akkor lehet "halálos", ha valaki hosszú évekig abszolut nem foglalkozik vele, kezeletlen. Nem két nap alatt cseszi szét az érrendszert.

2022. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg miért? Nem bonyolult napi 1-2 szem gyógyszert szedni, 100 évig élhet még ettől minden gond nélkül.
2022. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
azt, hogy egy idióta
2022. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Teljesen hülyének nézném. A magas vérnyomás jól kezelhető gyógyszerrel, ráadásul népbetegség, és egyre több fiatalt is érint (engem 20 éves koromtól). Egy tabletta reggel, és meg is van oldva. Sokkal komolyabb dolgok is vannak, pl ha mindennap szúrnia kéne magát valakinek (pl vércukor vagy véralvadás gondok miatt), de még ezek se indokolnak meg egy öngyilkosságot.
2022. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Egy rokonomnak 220 volt a vernyomasa es 95 eves koraban halt meg ,mert kinyirtak a korhazban a nemtorodomsegukkel.


Tehat ne aggodj a vernyomasod miatt. Ne szedj ra semmit,sokaig eleldegelhetsz gondtalanul.

2022. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy akartam, hogy nem szedem a gyógyszert, csak aztán rájöttem, hogy ha a stroke mégsem vinne el, hanem nyomorék lennék, mégszarabb lenne. Ezért megbízhatóbb, pontosabb, menetrend szerinti megoldás kell:DD
2022. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, lemaradt: 21/F
2022. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!