Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennetek-e egy levelezesbol...

Elmennetek-e egy levelezesbol ismert emberrel egy vadaszatra,ahol ott vannak a baratai is felfegyverkezve?

Figyelt kérdés

Kivancsian varom a valaszokat.

Hatterinfo: levelezek vkivel. Elohozakodott egy ilyen meghivassal. En nem megyek.


2022. márc. 5. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nekem nem hobbim a vadászat, akkor nem.

Nem tudom ez most baráti levelezés vagy társkeresős, de mindkét esetben furcsa az, hogy a barátai közé, egy idegen helyre, olyan helyre,ahol vadásznak, és nem tudnam azt mondani, hogy na jó, most hazamegyek,mert valószínűleg az erdő közepén leszünk.

2022. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Soha senkivel nem mennék vadászatra, mert szerintem igen ocsmány elfoglatság állatokat ölni.

Idegennek nem mennék sehová, találkozni is csak nyilvános helyen találkoznék vele, de csak ott, ahol sok mindenki van rajtunk kivül.

2022. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Nem azért, mert fel vannak fegyverkezve, hanem mert engem nem köt le. Ha közös programot szeretnénk, akkor válasszunk olyat, ami mindkettőnket érdekel. De ha jól értem, te még csak levelezés útján "ismered" az embert, hát akkor meg pláne ne az legyen az első közös személyes program, ami téged vagy nem érdekel, vagy még pláne ott vannak a barátok is, te meg kvázi idegenként vagy jelen.
2022. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En nemhogy nem vadaszok,de meg nem is eszem szarazfoldi allatok husat.

Nekem azonnal egy krimi helyszin jutott eszembe,ahol feldaraboljak vagy lelovik az illetot vagy elraboljak. En semmikepp nem megyek ilyen programra meg ismerossel se. Kiszolgaltatott helyzet,h nincsenek szemtanuk ,nincs tomegkozlekedeses mindenkinek eles lofegyvere van.


Nem is ertek,ki az a hulye,aki ilyen talalkozora elmegy. 😂😂


Csak eloszor nem akartam senkit befolyasolni az en velemenyemmel.

2022. márc. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!