Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Konteósokhoz írom a kérdést....

Konteósokhoz írom a kérdést. Szerintetek az orosz-ukrán háború kitörésében is Bill Gates a hibás?

Figyelt kérdés
Számos kommentet olvastam különböző oldalakon, hogy az egész Covidhiszti az ő szele, mert csökkenteni szeretné a Föld népességét. Ezért gondoltam, lehetnek olyanok is, akik a háború miatt is őt hibáztatják. Ha igen, akkor miért gondolod így, ha nem, akkor miért? Indokold meg a válaszodat.

2022. márc. 6. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
6 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ország tele van olyan gyökérrel, aki szerint ezis a Nyugat hibája és az Oroszok nagyon kedves emberkék. Jah, végülis, alig erőszakoltak meg pár magyar nőt, meg hurcoltak el pár tucat férfit málenkij robotra. Arról ne is beszéljünk, hogy csak laza 45 évig tették tönkre Kelet-EU-t, köztük ezt az országot is. De szopkodja a sok birka egybites agyú Magyar, mert ennyire futja az intelligenciájukból.
2022. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Bill Gates? Nem a Soros volt? Szerintem az volt. A Soros. Vagy a Feri. Nem tudom. Valamelyik a kettő közül.
2022. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Ezt a verziót nem hallottam. Mindegy volt biztos, csak legyen megszemélyesítve.
2022. márc. 6. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak iróniából írtam. De mindegy ki volt, majd megmondják nekünk holnap fentről a pártközpontból.
2022. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként tök igazad van!!! "Csak legyen megszemélyesítve".
2022. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A gazdaságot akarják bedönteni. A Covid volt erre az alapozás, miután alaposan meggyengítette a gazdaságot, kegyelemdöfésnek jött a háború.

Ami önmagában nem okozna gazdasági összeomlást, ezért kellenek a szankciók amik viszont már elő fogják idézni...


Végignézhetjük ahogy az EU beledől a saját kardjába (szándékosan)..

2022. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Putyin haldoklik, azért akar drasztikus hülyeségeket csinálni. Ketyeg az óra...
2022. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden témában vannak "konteósok"? Eddig a covidnál hajtottad ezt. Most a háborúval kapcsolatban lehet majd ezt olvasni évekig. Hurrá!
2022. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lcb ***** válasza:
100%
Ha a soros verzióra vagy kiváncsi, elmondom amit hallottam. Első körben tudni kell, hogy Soros több civil szervezetet pénzel. Ezen civil szervezeteknek több tagja, az USA-ban tanul, majd jön az államokon kívüli világ országaiba dolgozni ezen szervezeteknél. Ezen szervezetek tagjai és maguk a szervezetek is vesznek részt megmozdulásokon, tüntetéseken. Az összeesküvés lényege, hogy ezen szervezetek az USA érdekeit szolgálják ki. Nem megfelelőnek tartott kormányok bedöntésében vesznek részt, a közhangulatot és közvéleményt formálják, irányítják, megmozdulásokat indítanak, és természetesen képesek békés tüntetéseket erőszakossá tenni. A Majdan-téri tüntetések szervezésében is vettek részt ilyen civil szervezetek. A Majdan-téri tüntetések egy Orosz- és Eu-barát kormány ellen történtek. Az USA egyik "félelme" lehet egy szorosabb eurázsiai együttműködés, mely az EU katonai és gazdasági függőségét csökkentené amerika irányába. Hogy melyik fél mennyire felelős ebben, nem tudom, ilyen kérdésekre talán egy titkosszolgálatnak sincs elég jó válasza, de logikusnak tartom azt, hogy az USA amennyire lehetett erősített az ellentéteken.
2022. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!