Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarország biztonságos marad?

Magyarország biztonságos marad?

Figyelt kérdés

Tudjuk mi megy a világban, az árak, a tettek, stb.


Szerintetek mi várható még?

Ideje pakolni? Dániában vannak rokonok. Tudom senki sem jós, de én napok óta streszzelek..


Ócska vicceket lepontozom, nincs hangulatom hozzá.



2022. márc. 8. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Itt? Már évek óta nincs rendes igazságszolgáltatás
2022. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Magyarország nem fog beszállni a háborúba, az okok egyértelműek és ismeretesek. A másik oldal pedig nem fog támadni, hiszen akkor nem csak velünk, hanem a teljes NATO-val nézne szembe. Semmivel se jobb Dániában
2022. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ideje csomagolni, mert teljesen kiszámíthatatlan a helyzet. Elképzelhető, hogy Nato országok belesodródnak a háborúba és az totális káoszt fog előidézni minden tekintetben. Dánia egyenlőre még messzebb van a veszélytől, így érdemes oda menekülni, de készenlétben kell lenni, arra, hogy onnan is tovább kell majd állni. Ez lehet Svédország jó esetben , de azt sem lehet kizárni, hogy Dél-Amerikába kell elmenekülni.
2022. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Az oroszok elég sz-rul teljesítenek, rengeteg pénzbe kerül a háború, rengeteg életet vesztettek és a szankciók miatt a gazdaságuk is nagy sz-rban van.


Nem csoda, hogy elég erősen próbálnak tárgyalni az ukránokkal és a mostani követeléseik alapján látszik, hogy már nagyon abba hagynák az egészet, csak persze otthon fel kell mutatni a győzelmet és csak úgy nem állhatnak le.


Szeritnem 0% esély van ezek után, hogy más országokat is megtámadnának.

2022. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-essel értek egyet.

Még annyit, hogy nekem Angliában és Németország nyugati részén van rokonságom, de eszembe ne jutna odabatyuzni. (Egyik a testvérem, másik országban pedig egy rakás rokon anyai ágon, unokatestvérek, nagynénik, nagybácsik).

Mi a faxból élnék, ország specifikus a tudásom, azt tudom, amiből élek, a másik, hogy nem akarok menekült és megtűrt lenni sehol.

Oké, ha itt szarrá lesz bombázva minden, az persze nem lesz jobb egy fokkal sem, de én eldöntöttem.

Más a gyerekem, akinek nincs még gyereke csak felesége, a menyem beszél 4 nyelvet, abból 3 távolkeleti, a fiam angol és német nyelvet, a végzettségük alapján bárhol a világban megvethetik a lábukat, szóval ők elmehetnek 2 bőrönddel, mondtam is, hogy útlevelük és valutájuk legyen előkészítve.

2022. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Halljátok, én nem is a ruszkiktól félek, hanem a NATO-tól.
2022. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!