Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek volt ehhez joga?

Szerintetek volt ehhez joga?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm 4 évig volt együtt a pasijával. 1 év után szakítottak, mert a srác megcsalta, de idővel barátnőm visszafogadta, viszont onnantól kezdve inkább nyitott kapcsolat volt, m a srác is volt, hogy újra lebukott és barátnőm is néha-néha talalkozgatott más pasikkal. A lényeg, hogy egyszer egyedül volt otthon bnőm és a pasija véletlenül bejelentkezve maradt Fb-on. Persze belenézett a beszélgetéseibe, látta h pár lánnyal eléggé flörtölős üzeneteket váltott, és azt is, hogy haverjainak írta, hogy elege van már a bnőmből meg idegesíti (bár bnőmnek pont ellenkezőjét mondogatta, tehát h szereti). Aztán látta, hogy épp amelyik haverjával beszélt, annak kibeszélte a többi barátot (mondjuk Zs-nek írta, hogy G mennyire b*zisan viselkedik, G-nek meg mondjuk, hogy Zs mekkora lúzer tud sokszor lenni). Ezekről képernyőfotót csinált és elküldte az illetékeseknek. Szakított a csavoval és így a srác barátit is ellene fordította (a legtöbb kiakadt, hogy kibeszélte). Nekem ez kicsit soknak tűnt, főleg h bnőm se volt szent ebben a kapcsolatban. Jól tette vagy ez már átlép egy határt?
2022. márc. 13. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én is ezt tettem volna. Le a kalappal
2022. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha jogilag nézzük, akkor problémás a dolog, mert személyes beszélgetést screenelt le és osztott meg a másik engedélye nélkül, de ilyennel úgysem foglalkozna a rendőrség.

Amúgy meg, a zsák meg a foltja. Eleve az egész kapcsolatuk egy vicc volt, így eldönthetetlen, hogy jogos vagy sem.

2022. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Rólam konkrétan azt híresztelte az egyik volt csajom, hogy impotens vagyok, olyan is volt aki azt hogy b..i csak azért hogy ne jöjjek össze mással. Simán fel jelenthetettem volna becsület sertés miatt mégsem tettem.


Na de a srác kezdte ezt az egészet, szerintem a csaj nem ment volna el idáig, ha normálisan bánnak vele...nem sajnálom mert ő is egy hülye p..ca a srác is egy köcsög, szóval szerintem mind a ketten azt kapták amit érdemeltek.


Bárkit is megalázni bármi miatt elég nagy genyóság.

2022. márc. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen jogos és szükséges lépés volt.
2022. márc. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Jogos volt
2022. márc. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Van egy olyan alja szint az emberek között, ahol nem értelmezhető morálisan az ilyen. Egymásnak való alja prolik. Majd összejönnek újra.
2022. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem igazán vagyok közösségi média függő, és pl. Nem ott szoktam privát beszélgetéseket folytatni meg ilyenek… csak nekem kicsit soknak tűnik ez, hogy valakinek belenézel ennyire a privát szferajaba (oké, hogy szakított, de szerintem fordított esetben neki sem tetszett volna, ha kiteszik a magán beszélgetéseit). Ezen egyébként megsértődött rám, hogy mondtam :D de nem tudom, lehet én vagyok túl maradi… köszi a válaszokat, ment a zöld!
2022. márc. 13. 09:40
 8/8 anonim válasza:
Jogos volt, bár lehet, hogy kicsit túl lőtt a célon.
2022. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!