Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy a ravatalon a...

Normális, hogy a ravatalon a halott szája nyitva volt?

Figyelt kérdés
Nagyon megrázott ez az eset, gyermekek is jelen voltak:( Én eddig úgy tudtam, hogy a nyitott koporsós ravatalnál “el van készítve” normálisan a halott. :(

2022. márc. 13. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Én már a nyitott koporsós temetést se tartom normálisnak, és azt se engedném egy gyereknek megnézni.
2022. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Amilyen szél van megint mostanság, esélyesen a huzat nyitotta ki.
2022. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, elrontották az előkészítést.
2022. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előkészítést ki csinálja? Ki a felelős érte? A kórház, vagy a temetkezési vállalkozó? Én azt gondolom, hogy a végtisztesség mindenkinek jár, pláne annak az embernek, akit temettek, aki több ezer embernek segített életében :(
2022. márc. 13. 14:04
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%

Szerintem is elrontották, valószínűleg fel volt kötve az álla az elhunytnak, csak elmozdulhatott miközben mozgatták. Újabban ezért ragasztják már inkább.

Hogy ki csinálja az változó, kórházban is van ahol lehet kérni, vagy a temetkezési vállalat rendezi az előkészítést.

2022. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!