Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen egyedülálló anyaként...

Szégyen egyedülálló anyaként szívességi lakáshasználóként élni, ha csak így tudok havonta félretenni, hogy újra tudjak majd saját lakást venni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem, miért lenne az? Ez csak a valóságtól elszakadt, kádárista öregek meg a gazdag, fideszes kis ficsúrok szemében az. Mindenki más küzd a lakhatással valamilyen formában.
2022. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Itt a korábbi kérdés folytatása...???


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2022. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Én sosem élősködnék máson azért, hogy tudjak saját lakást venni, de én csak egy lúzer vagyok. :)
2022. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
2-es: ja, csak milyen szépen fogalmazott most. "Szívességi lakáshasználó" LOL
2022. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
4. ja-ja.... ott már túltolta a trollkodást, most előhúzott egy új nyuszit a kalapból. :-D
2022. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező csak szeretne szívességi lakáshasználó lenni... :D
2022. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Mi van kérdező otthagynád a pasid hogy megszerezd a húgod egyik lakását ingyen?:-D
2022. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jót nevettem most... Van egy pár üldözési mániás itt úgy látom, akik azt hiszik, hogy minden kérdést ugyanaz a személy teszi fel... Egyébként legalább elolvasom az arra adott válaszokat is, bár nincs sok köze az én kérdésemhez...

4: ez a "hivatalos" neve, hogy szívességi lakáshasználat, nem tehetek róla...

2022. márc. 14. 18:32
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, kitöl kéred a szivességet és konkrétan milyen szinten - teljesen ingyen, a piaci ár egy részéért, esetleg egyéb módon viszonozva (NEM szexre gondolok!).

De ha van, aki befogadna ilyen módon, akkor én semmi kivetnivalót nem találok ebben.

2022. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9: Az ex-sógoromé a lakás. Tudják, hogy nagyon nehéz lenne nekem anyagilag a két gyerekkel (a váláskor eladott lakás árának a feléből nem tudok új lakást venni, gyűjtenék meg hozzá, hogy ne kelljen olyan sok hitelt felvenni). Nekik van több ingatlanuk is, ezért felajánlották ingyenes használatra ezt, amíg egyenesbe jövök)
2022. márc. 14. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!