Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem most tulajdonképpen mi...

Nekem most tulajdonképpen mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Őszintén, gyűlöltem magam régen, önértékelési problémáim voltak, többek között negatív dolgok és neveltetés hatására. Több mint egy éve viszont szeretem és el fogadom magam teljesmértékben. Ennek ellenére természetesen mint belül, mint kívül vannak magammal terveim. Tulajdonképpen mindig változást szeretnék, nem azért mert ne érezném magam dögösnek, vagy jó nőnek, hanem mert szimplán unom magam. Szép hosszú hajam volt, untam, középhosszú lett, de azt is unom, megint vágnám rövidebbre, de az meg valahol nem is én lennék. Önazonosnak érzem amúgy magam teljesen

Másokban is van ez a folyamat változási vágy? Vagy bennem azért lehet mert kissé monoton a minden?

Alapvetően amúgy a környezetemben is változásokat akarok folyton, mindig kicsivel esztétikusabb otthont. Ezzel is úgy vagyok hogy elfogadtam, bár még nem szeretem

Kicsit zavaros hogy mi miért van, miért lehet, oké e ez így, vagy sem

Szóval értitek



#változás #ember #elfogadás #érzés #önkép #Nemtudommilyenkulcsszókénemég
2022. márc. 14. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy elégedett az életeddel és ezért változtatni akarsz. Viszont a valós problémát nehéz lenne megoldani, ezért inkább apróságokon változtatsz (hajad, lakás), amik nem befolyásolják az életed, de legalább úgy érzed, hogy csinálsz valamit.
2022. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!