Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen van értelme az...

Tulajdonképpen van értelme az utcán maszkhordásnak, ha a Városligeten, a Margit-szigeten és kb mindenhol tömve vannak a játszóterek, gym parkok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Van. Statisztikailag ha napi 1 percet hordod az is jobb, mintha nem hordod. A puszta tény, hogy lesznek természetes gócpontok még nem indokolja, ha mindíg és mindenhol sz.rj bele.
2020. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmi értelme. De így sikeresen bevezették a levegőadót.
2020. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 De az emberek nagyrésze (beleértve én is) max az orrukig húzzák fel a maszkot azért, hogy ne kapjanak büntetést. Ha látok egy rendőrautót, magamra kapom, de egyébként ennyi..
2020. dec. 7. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

#3

Én ezzel a helyedben nem dicsekednék, mert kiállítasz magadról egy nem túl jó bizonyítványt.

2020. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A bizonyítványom az, hogy nem vagyok egy birka? :/


Ugye az megvan, hogy amikor azt mondtam, hogy az emberek igen nagy része a maszkot nem az orrán hordja, akkor az időseket is beleértettem? Tudod, akik a piara járkálnak trécselni tömegével.

2020. dec. 7. 12:44
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

#4

Na, én meg nem hordok maszkot, csak boltokban. A nyakmelegítőmet húzom fel az orromig, ha olyan embert látok.


Szeretem a friss levegőt.

2020. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Aztán csodálkozunk, hogy napi 6000 új fertőzött van.. amikor az emberek többségének a maszk megfelelő viselése is óriási fejtörést okoz.


Kár hogy nem 50%os a halálozási aránya ennek a vírusnak.. ráférne az emberiségre egy hatalmas pofon!

2020. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Aztán csodálkozunk, hogy napi 6000 új fertőzött van"


Látszik, hogy fideszes vagy.

2020. dec. 7. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmi értelme nincsen, de sajnos nem tudunk mit tenni ez ellen a baromság ellen.
2021. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Halkan megsúgom, hogy mindettől nem vagy jelentősen nem függ a megbetegedések száma. Direkt nem a kihirdetett fertőzöttek számát mondtam, mert az sem árul el egy valós helyzetet. Ez nem olyan vírus, amit a hatalmak materiális gondolkodásával meg lehet állítani. Erről ennyit.
2021. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!