Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pasik többsége, miért skót...

A pasik többsége, miért skót a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Sok elvárást támasztanak a nőkkel szemben: legyen mindegyik szép, okos, kedves, sportos stb. Mikor ezekkel a tulajdonságokkal rendelkeznek, akkor a következő elvárások jönnek létre: legyen saját élete, keresete, ne a gyengébbiek nemnek legyen szüksége bármire. Mikor az asszonyok sokat dolgoznak, akkor elvárás, hogy munka után, nekik rengeteg baráttal, haverral kell rendelkezniük, akikkel rendszeresen szórakozni és bulizni járnak, emellett az otthoni feladatokat is teljesítsék. Ha a nők a munkahelyen, a sok munka ellenére nem érnek el sikereket, esetleg valamilyen tényező teljesítése hiányzik az elvárások közül, akkor már nem is érdekes a nő. A férfiak, mit tesznek a boldogságuk érdekében? Ha valakit szeretnek, hagyják azt, hogy a nők cipeljenek mindent?
2022. márc. 15. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Életemben nem hallottam, hogy a skótok ilyenek lennének. Max. annyit hogy a férfiak is kockás szoknyát hordanak és nagyon szeretnek inni.
2022. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Girlll3 ***** válasza:
67%
Nos! Pont ma jöttem rá, hogy ez, amit itt leírsz, így van. Tulajdonképpen egy csicskát keresnek. Akinek kívül-belül tökéletesnek kell lennie. Pl mikor ismerkedtem, s írtam, hogy szoktam főzni, rögtön írta, hogy az klassz, profitálhat belőle.... Aham.... Profit. Meg aztán főzhetek, moshatok, vasalhatok, takaríthatok rá. Ha egyedül vagyok, legalább van időm magamra, nem güriztet egy óriás csecsemő, akit etetni kell. Közel 9 óra munka után pedig pont nem vágyom erre. Le lehet pontozni, de ezt gondolom. Igénykielégítésről szól az egész párkapcsolatosdi.
2022. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Mert szegények agybeteg paranoiásak és azt hiszik, hogy majd egy aranyásó a fostos 500 bruttójuk miatt lesz kedves velük és játssza meg magát. 😂😂😂
2022. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jönnek ide a skótok?
2022. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A skót azt is jelenti, hogy fukar, zsugori. Bár inkább az angolszászok szokták rájuk mondani.
2022. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor az asszonyok sokat dolgoznak, akkor elvárás, hogy munka után, nekik rengeteg baráttal, haverral kell rendelkezniük, akikkel rendszeresen szórakozni és bulizni járnak, emellett az otthoni feladatokat is teljesítsék. Ha a nők a munkahelyen, a sok munka ellenére nem érnek el sikereket, esetleg valamilyen tényező teljesítése hiányzik az elvárások közül, akkor már nem is érdekes a nő."


Férfi vagyok,de csak annyit várok el egy nőtől,hogy ne legyen tróger,dolgozzon valamit,és lehetőleg ne prosti...lehet takarítónő is,betanított munkás,ápoló,akármi,csak ne legyen sík buta.Igen,legyen saját keresete! Ez reális elvárás.A nők manapság önállóak,nem függenek annyira a férfiaktól.Ha egy nőnek munka mellett mégis anyagi segítségre van szüksége,azt nyilván meg lehet beszélni,és a férfinak,mint társnak támogatnia.

A mondandód első részén meg csodálkozom,hány férfinak van ilyen elvárása,hogy rengeteg baráttal,haverral rendelkezzenek bulizás céljából? Te sok ilyennel találkoztál már személyesen?

2022. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!