Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érthető ha rosszul esik, hogy...

Érthető ha rosszul esik, hogy a barátom anyukája az én képeimre nem reagál csak a volt lányéra?

Figyelt kérdés

Tudom, olyan gyerekes de szerintem ezekből az apró dolgokból lehet észre venni. A volt lány akármennyi képet ki tesz az egészet be imádja az enyémre semmi. Xy távoli ismerős szintén.. Valahogy mindig is éreztem lehet nem kedvel. Pedig a fia velem a legboldogabb de lehet mégse ilyen lányt képzel mellé…


Hülyeség ?



2022. márc. 16. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nem vagy neki szimpi.

Kérdez meg a barátodtól, szerinte mi lehet.

2022. márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztem de szerinte hülyeség..


Nekem van egy komolyabb betegségem, barátomat nem érdekli..az anyukája nem volt úgy beavatva de biztos valamiket tud. Lehet ez az egyik dolog ami miatt tartja a távolságot, persze amellett lehet sok más dolog. Úgy szeretném megbeszélni vele de így élőben rendes velem minden, de van ami miatt érzek valamit.. nem tudom leírni

2022. márc. 16. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ismerős helyzet. Az anyuka sem tudta feldolgozni a fia 10 éves kapcsolatát, aminek vége lett, majd mikor van új jelölt, akkor azt már nem tudjuk úgy értékelni, ahogy kell. A szülő gyerekének a boldogsága, tényleg nem az idősebb generáción múlik, de az írásodból is kiderül, mindig máshoz kell viszonyítani magunkat, emellett bizonytalanság is érződik a leírtakból, tehát a pasi nem mutatta ki teljesen az érzéseit veled kapcsolatban, tehát mégsem olyan 100%-os a boldogság. Nehéz helyzet. Sok sikert az életed alakulásához! Az élet nem annyira komoly, szerintem ők sem azok.
2022. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Gyerekes vagy kérdező
2022. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kialakult köztük az évek során egy szorosabb kapcsolat,

amit nem felhőz be, hogy már nem a fiának a párja.

Ne foglalkozz vele.

Az élet alaptörvénye, hogy minden változik.

Majd téged is megismer.

Te csak kettőtökkel foglalkozz.

Ne spekulálj, mert boldogtalanná teszed magad.

Az pedig egyenes útja annak, hogy tönkretedd a kapcsolatotokat a pároddal.

Élvezd az életet, a kapcsolat minden pillanatát.

Tegyél érte te is. A boldog párkapcsolat két emberen múlik.

2022. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen komolyabb betegséged? Gyerekvállalást befolyásolja? Ez lehet a háttérben esetleg...
2022. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem befolyásolja
2022. márc. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!