Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok jeffrey dahmer...

Mit gondoltok jeffrey dahmer sorozatgyilkosrol?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben?
2022. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
foleg az erdekelne h szerintetek tenyleg megbanta? vagy ugy alapvetoen van e valami velemenyetek amit megosztanatok
2022. márc. 16. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ijesztőnek találom, hogy mennyire megtévesztette a környezetét, bár ez a legtöbb sorozatgyilkosról elmondható. Nem tudni, mi okozza, hogy valakiből ilyen ember lesz. Sokan nőnek fel rossz szülők mellett, mégsem lesz ilyen mindenki. Megmagyarázhatatlan dolog, hogy valakinek hogy ferdül el ennyire a személyisége, miközben valószínűleg tudatában van, hogy mennyire szörnyű az, amit tesz, de mégsem tud leállni.
2022. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy megbánta olyan téren, hogy tudatában volt, hogy ez nem volt helyes. De valószínű, ha újra olyan helyzetbe került volna, ugyanúgy megteszi. Szerintem az ilyen embereknek nagyon sok terápiára lenne szüksége, meg szerintem gyógyszerekre is, anélkül nem tudnak kijönni belőle.
2022. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Az összes sorozatgyilkoshoz hasonlóan nem tartom embernek, hanem valami fél-állat lénynek. Úgy gondolom, hogy hiányzik belőle valami kulcsfontosságú, ami emberré tesz minket, pláne a tettei morbid kegyetlenségét nézve.

Őszintén szólva azok felé sincs tisztelet bennem, akik az ilyennel együtt tudnak érezni, vagy akár minimális megértéssel gondolnak az esetére.

2022. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Nem bánta meg. Youtube-on fent van a videó, amikor felolvassa a tárgyaláson a bocsánatkérő levelét. Teljesen unottan, érzelemmentesen olvassa a szöveget, tökre lesz.rta. Sok gyilkossal íratnak egy ilyen levelet (vagy megírják helyette), hogy olvassa fel a tárgyaláson, hátha nem kap annyira durva büntetést. Dahmer esetében, ő kihasználta, hogy akkor még nagyon durva homofóbia volt és a melegek szinte bújkáltak, nagyon óvatosnak kellett lenni, hogy kinek árulják el. Dahmerrel kapcsolatban nem is vagyok biztos benne hogy ő is meleg lett volna, vagy egyáltalán volt-e benne bármilyen szexuális vágy, ami a normális kategóriába még beletartozhatott. Szerintem csak kihasználta, hogy a meleg férfiakat könnyebben csapdába csalja (és ha belevesszük azt is, hogy mondjuk valakit a családja azért tagadott ki vagy nincsenek barátai, mert meleg, akkor annyival kevesebben is keresik majd). Azt hitték, hogy benne megbízhatnak, de ő megpróbált élő zombit csinálni belőlük. Cuccokat fecskendezett az élő áldozatok agyába, hátha attól zombik lesznek. Amikor meg meghaltak, feldarabolta őket és jól lakatta magát. Olyat is csinált elvileg, hogy egy holttest feküdt a kádjában hónapokig(!) és azzal zuhanyzott.
2022. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen egyetertek sztem se banta meg..
2022. márc. 17. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem bánta meg, ahogy a többi sorozatgyilkosok nagy része sem.
2022. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

A pszichopata egyik legfőbb jellemzője, hogy képtelen együttérezni, egyszerűen hiányzik belőle.


Ezért is találok mindenféle ilyen bocsánatkerést röhejesnek. Ezek csak arra apellálnak hátha így kiengedik őket es folytathatják tovább. Ne engedjétek, hogy megtévesszenek, bárhogy is adják elő.

2022. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a félelmetes benne, hogy egy teljesen átlagos, empatikus embernek tűnik az interjúi alapján. Együttműködő, őszinte, tisztában van azzal, hogy beteg dolgokat művelt. A többi sorozatgyilkoson ilyen interjúkban egyértelműen látszik, hogy érzelemmentesek, mentális betegek, nárcisztikusok. De Dahmeren ezek közül semmit nem venni észre. Nehéz elhinni, hogy ilyen borzalmas dolgokat tett.
2022. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!