Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok jeffrey dahmer...

Mit gondoltok jeffrey dahmer sorozatgyilkosrol?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 22:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Már régóta ismertem a Dahmer történéseket, néztem dokumentumfilmet róla és most a sorozatot is megnéztem ami kijött. Ezek szerint #5-ös válaszolótól nem kapok tiszteletet, de szerintem Dahmer maga is áldozat volt. Nyilván nem olyan értelemben és szinten, mint azok, akikkel kegyetlen módon elbánt, de sajnos (saját tapasztalatból beszélve is) tudom milyen hatással van az emberre ha ilyen szülők mellett nő fel. Én értelemszerűen nem lettem sorozatgyilkos, de azok az érzelmek amik előtörnek az emberből akár később is, borzasztóak. Nála egyértelműen látszik a hatalomvágy, a szeretethiány, érvényesülni akart - roppant szomorú hogy ezek mind a gyerekkorra vezethetők vissza, az hogy mi adódott hozzá még (az alkoholon kívül), azt nem tudni…

Persze ettől nem lesz elfogadható az amit csinált de talán ha bárkinek is szemet szúrt volna hogy nem normális ember módjára viselkedik, kaphatott volna időben segítséget.

Valószínű nem bánta meg, pszichopaták nem bánnak meg dolgokat… tudta mennyire rossz volt amit csinált de neki ez elégítette ki a vágyait.

Hátborzongatónak tartom, hogy valóban ahogy beszélt az interjúkban is egy egészen normális srácot látunk. És vajon hány ilyen ember lehet köztünk ma is, akik hasonló mentális állapotban köztünk járnak csak még nem jutottak el tettlegességig?


A sorozatot mindenkinek ajánlom! Rávilágít arra hogy mennyire nem figyeltek anno az emberek egymásra és higgyétek el ez most sincs másképp… mindenki elvan a maga kis világában és senkit nem érdekel hogy a másik él-e vagy hal. Sajnos.

2022. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!