Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem sajnálok senkitől semmit....

Nem sajnálok senkitől semmit. De mitől van az én mindenért megküzdök,megszenvedek mégse jó mások nem tesznek semmit semmiért mégis jó nekik. Miért?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ilyet nem lehet kijelenteni mert nem látsz bele mások életébe.

Csak azt látod hogy adott embernek mije van, azt nem látod hogy mit tett érte. Senkinek nem hullik az ölébe a sült galamb.

Aki nem tesz semmit semmiért, az az utcán tengődik hajléktalanként. De lehet hogy még ő is próbálkozott, csak nem jöttek össze neki a dolgok.

2022. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
81%

Valószínűleg imádsz mártír lenni.


Ez persze visszavezethető gyerekkorra, rossz önbecsülésre.

2022. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a háttér jut eszembe, aki biztonságod helyről jön az tesz a dolgokra és nem parázik. Aki meg egy nehéz helyzetből az meg fél mindig, mert tudja, hogy nagy bajok is lehetnek.
2022. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Nincs igazad, mert én is sokmindenért megküzdök, megküzdettem, mégsem sokminden jött össze. És 1-essel sem értek egyet, mert sok embernél látom, hogy semmit nem tett le az asztalra, mégis sikeres. Pl. ismerek olyan külkereskedelmi igazgatót középvállalatnál, aki nem beszél egyetlen idegen nyelvet sem, és amúgy a munkája többi részéhez is kuka, csak jókor volt jó helyen.
2022. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Általában a full lelkes, örökmozgó emberek sajna ebbe az ördögi körbe kerülnek.
2022. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!