Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy apától elvárható lenne...

Egy apától elvárható lenne hogy segítse 30eves Fiát aki utcára kerülhet önhibán kivül napokon belül? egy probléma miatt? Illetve jogosnak tartjátok hogy a párját fontosabbak tartsa a gyerekeinèl?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi információ alapján nehéz bármit is írni.
2022. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Leírhatnád pár mondatban, hogy mi is ez az önhibáján kívüli helyzet...
2022. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt ennyiből nem lehet megállapítani
2022. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Miféle segítségre gondolsz? Ha tényleg nem tehet róla én adnék neki kölcsön, de lepapírozva, ha a fiam, ha nem.
2022. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem az elvárás a jó szó. Mert ez nem kényszer azért. De szép dolog, ha segítjük egymást igen. És szomorú, ha nem tesszük. Megértem ha rossz érzés, ha nem teszi.


Szerintem szólj, hogy segítségre van szükséged. És mindegy igazából, hogy önhiba vagy sem. Ha önhibázik az ember is lehet neki segíteni.


(És az sem jogosság kérdése, hogy valakinek ki a legfontosabb. Alapvetően nem az a baj, hogy esetleg a párja neki a legfontosabb. Meg amúgy ezek szituáció függők is, hogy mikor ki, de eleve ez nem jó ilyen sorrendet állítani, általában ez nem így megy, hogy ki van jelölve egy személy aki fontos)

2022. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Segítség alatt mit értesz? Anyagi, vagy lakhatási támogatás?

Mi az önhibáján kívül? Mi történt?

2022. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Én is várnám már a konkrét körülményeket..

Mert így látatlanban semmit nem lehet mondani.

2022. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekvállalás örökre szól, nem csak 18 évre, így alapjaiban igen, segítsen neki, amíg talpra tud állni.

Bár tényleg kevés az információ.

2022. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Egy 30 éves már álljon a saját lábán alapvetően. Az emberekkel általában nem "önhibáján kívül" történnek a dolgok.
2022. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

8: persze, nyilván nem úgy mennek a dolgok, hogy 18. év után kirakod az utcára, és többé semmi közöd hozzá...

De azt is ki kéne bontania, hogy mit ért az alatt, hogy a párját fontosabbnak tartja... És azt is, hogy pontosan mi is az önhibán kívüli probléma...


Sokan nem akarják belátni, hogy felelősek önmagukért.

2022. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!