Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem elvárható egy 21...

Ugye nem elvárható egy 21 éves embertől hogy egyfolytában csak otthon üljön?

Figyelt kérdés
Mert az anyámnak ez lenne az ideális úgy látom, én viszont időnként szeretek elmászkálni. Mégha egyedül vagyok, magányos vagyok, akkor is, szeretek időnként kicsit utazni, bejárni bizonyos helyeket ahol jól érzem magam
2017. júl. 7. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2017. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
de
2017. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom milyen nemű vagy, de 21 évesen sehogy nem elvárható, hogy otthon ülj. Hogy tanulod meg így az életet? Megkérdezném a szüleidtől.
2017. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
100%
Senkitől nem várható el.
2017. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hónapokra azért ne tünj el, de ne is ülj otthon egész nap :D
2017. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes anyád van. Nem várható el természetesen. Menj minél többet, ismerd meg az országot, világot!

Szerencsére sose szóltak bele, hogy mikor hova megyek. Már 19 évesen is volt, hogy pénteken este még nem tudtam, hogy szombat reggel motorozni akarok egy nagyot, és reggel felkeltem, felmálháztam a paripámat, és 300 km-re kötöttem ki. :D

2017. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha, senkitől nem várhatnak el semmit. Mindenki azt csinál amit akar.
2017. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!