Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc évszakod?

Melyik a kedvenc évszakod?

Figyelt kérdés

És mit szeretsz benne?

Miért?



2022. márc. 18. 15:05
A kérdező szavazást indított:
A tél.⛄
A nyár.⛱️
A tavasz.🌼
Az ősz.🍂
Minden évszakot szeretek.❤️
Mindegyiket szeretem csak a telet utálom.❌⛄❌
Mindegyiket szeretem csak nyarat utálom.❌⛱️❌
Mindegyiket szeretem,de a tavaszt nem.❌🌼❌
Mindet szeretem,csak az őszt nem.❌🍂❌
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

A nyár egyértelmű. 🌞⛱️ A tavaszt is szeretem, amikor virágzik minden.

De a telet és az őszt utálom, hideg, taknyos-nyálkás idő van akkor, leesik 20 cm hó, akkor lebénul a közlekedés, meg lehet lapátolni. 😠🌨️🌧️

Napsütés, napozás, strand, ez kell nekem. 😊⛱️🌞 A telet és az őszt beszüntetném és kitiltanám az országból, ha miniszterelnök lennék.

2022. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Az abszolút kedvencem a szép, napsütéses, pólós-pulcsis kora ősz lenne. De sajnos ritka az, hogy napsütés legyen, jellemzően inkább szakad az eső és 3 fok van. :D

A tavaszt szeretném, de az meg pollenallergiásként egyenlő a halállal. :D

Amúgy nekem szinte mindegy, csak süssön a Nap. ☀

2022. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Az őszt szeretem, mert véget vet a hőségnek. De a tél a kedvencem. Szeretem, hogy hamar sötétedik, mindig olyan meghitt hangulat van. Imádom, hogy ha kinyitom az ablakot, mert melegem van, akkor hideg jön be. Nincsenek bogarak. Nincsenek undorító szagok. Sokkal tisztább mint a koszos büdös nyár. Szeretem, amikor elzsibbad az arcom a hideg széltől. Szeretem a pulcsikat, sapkákat, sálakat. Van hópehely tetoválásom és fényképen őrzöm néhány kedves hóember emlékét. Szeretem a hó ropogását a talpam alatt. Szeretem az év lezárását és az új év elejét.

A tavaszt nem szeretem, mert az már fenyegetés arra, hogy jön a hülye 40 fok és elpusztulok hónapokon át.

2022. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mondjuk én falun a telet pont a szagok miatt utálom leginkább, résnyire nyitom az ablakot és 80 köbméter égettgumi füst jön be a szomszédok jóvoltából ;-;

A "nincsenek bogarak" állapotot viszont határozottan kedvelem én is. :D

2022. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3

Ezt DE szépen leírtad!!

2022. márc. 18. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Mindegyik. A tavaszban szeretem azt, hogy virágoznak a fák, szeretem a madarak csicsergését és a jóidőt.


A nyárban szeretem, hogy éjszaka is meleg van, szeretem a vízpartot és a nyári bulikat.


Az őszben azt szeretem, hogy még meleg van, de már nem annyira és akkor legszebb a táj mindenhol.


A telet is szeretem, főleg ha esik a hó.

2022. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz.

Szeretem a levegő frissességét, a madarak csicsergését, hogy minden friss és élettel teli. Tavasszal a legideálisabb számomra az időjárás, nincs hőség, és szerencsés esetben fagy sem.

2022. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még a fák is rugyeznek
2022. márc. 18. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Ősz.


Ilyenkor vagyok a legaktívabb, szárnyalok, tele vagyok ötletekkel, energiával, izgalommal, ilyenkor elérek bármit - és mindig ősszel voltam a legszerelmesebb.

Ráadásul az őszi viseleteket érzem a leginkább egyezőnek a stílusommal. Szeretem a (színes) bakancsokat, átmeneti kabátokat, kendőket, szeretem ahogy röpköd a hosszú hajam a szélben. És az esőt is szeretem, a vihart is!

Mindig utáltam azt a toposzt, hogy az ősz az elmúlás, meghal a természet, bla-bla... a természet küzd, él, harcol, ragyog, ilyenkor mutatja meg igazán, mennyi ér!


Pár éve elbámultam a Hókirálynő című filmben azon, ahogy az évszakokat megszemélyesítették. Az ősz ebben egy erdőben lakó zsivány kisközösség vezetője volt, kicsit törvénytelen, szenvedélyes, mámoros, erős, befolyásos - és az évszakok közül egyedül ő volt anya, aki utódot (nyomot) hagy maga után.

2022. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Mindegyikben meglatom a szepséget, de a nyarat kifejezetten szeretem.

Hogy nem kell 20 réteget magamra venni hogy ne fagyjak meg.

Jó idő van, sok napsütés. A meleget jól bírom. És a nyári esőknél, viharoknál nincs jobb. (Persze tudom hogy az is tud veszélyes lenni...)

2022. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!