Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc evszakotok...

Nektek mi a kedvenc evszakotok es miert?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavasz. Először is, mert ekkor születtem. :) Meg ilyenkor minden olyan változékony, izgalmas. Ekkor kezdődik el szerintem rendesen az új év, új lehetőségek. Múlóban a téli depresszió, egyre több a napsütés és ezzel arányosan a mosolyok száma. Szeszélyes az időjárás ugyan, de megéri azért a pár tökéletes napért májusban. Egyszerre lehet élvezni a havat, a napsütést, a jeges esőt, a fullasztó hőséget, a talpadról leborító szelet, a takaró alá űző villámokat, a langyos zivatarokat - mi kell még?! :) A fű elkezd zöldellni, a virágok kinyílnak, a természet ébredezik. Gyönyörű fotókat készítenek róla. Általában ekkor születik a legtöbb kisgyermek, kezdődik a legtöbb románc. Megkönnyebbült búcsú a téltől, felpezsdítő várakozás a nyárra. Reménykedés, optimizmus és hit, hogy minden jobb és szebb lesz. A tavasz számomra olyan, mint egy nagy mosoly az emberek lelkéből.


Neked kérdező? :)

2015. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is :) ugyan ezert bar en nemtudtam volna ilyen szepen megfogalmazni :) egyebkent boldog szulinapot elore is :) Es ma is milyen szep ido van. Ulok a teraszon es hallgatom ahogy csicseregnek a madarak. Imadom!
2015. ápr. 16. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Oh, köszi szépen! Szülinapom már volt márciusban, de azt is köszönöm. :) Milyen jó lehet neked! Én sajnos csak az ablakból csodálhatom a mai nap. De remélem hétvégére is megmarad, mert akkora már program van!...

Hoppá, bocsi az offért! :D

2015. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj :D Azt mondjak hetvegere sajnos el romlik az ido de elvileg igy is lesz 20 fok :)
2015. ápr. 16. 14:57
 5/5 harrypottergirl válasza:
Nekem a tavasz és a nyár, mert meleg van. Olyankor mindenki szabadabb, beindul az élet, jobb a kedvem. A nyár még azért is, mert nincs suli. :)
2015. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!