Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha hajléktalan...

Mit csinálnál, ha hajléktalan lennél egy kisvárosban?

Figyelt kérdés
Hogyan élnél túl?
2022. márc. 19. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisvárosban mindenki ismer mindenkit. Inkább elmennék jó messzire egy nagyvárosba.
2022. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudnék sok mindent csinálni, mert a városbeliek hamar elvitetnének onnan, mert zavarom a köznyugalmat.
2022. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha egy nagyvárosban lennétek azok? :D
2022. márc. 19. 19:53
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Inkább meghalok mint hogy koldus legyek
2022. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Elmennék dolgozni valami gyárba, operátornak már bárkit felvesznek, aztán keresnék valami albérletet. Addig meg... attól függ, nyár van-e vagy tél... a hajléktalanszállókról sok rosszat hallottam.
2022. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Kimennék az állomás közelébe és ráfeküdnék a sínekre. Ezt tudom elképzelni.
2022. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

nem lennék hajléktalan, pláne egy kisvárosban nem, ahol mindenki ismer mindenkit. tudom hogy a csöveséknél mindig úgy van, hogy a másik a hibás, és véletlenül se ő, de én elképzelni se tudom, hogy olyan borzasztóan viselkedjek, hogy ne legyen egy barát vagy családtag, aki kisegít ha megcsúszok egy kicsit.

mondjuk ha feltételezzük, hogy nem volt gyerekszobám, és sikerül kibuliznom, hogy gyűlöljön az egész környezetem, akkor eleve nem érdekelne senki és semmi, valószínűleg kiülnék a főtéren a kispadra, és ordítoznék meg összehánynék mindent, amíg valakik meg nem unják és el nem tüntetnek.

2022. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

"Hogyan élnél túl?" - Mármint ha holnap 0 Ft-al, lakás, autó, munkahely, minden nélkül, csak a saját ruhámban kellene elkezdenem a napot? :)

Ha nagyon alulról kezdem, sörösdobozt, fémet, visszaváltható üveget gyűjtenék... ha kicsit színvonalasabban, az első építkezésen megkérdezném, van-e munka, és jelen helyzetben könyörögnének, hogy maradjak ott 15e/napért :)

2022. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Én tuti meghalnék.
2022. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sínekig csak eltalálok, onnantól kezdve meg nem lesz kérdés hogy mi lesz holnap....
2022. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!