Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hajléktalanoktól félteni...

A hajléktalanoktól félteni kell az öregeket hogy elne sodorják őket a kis szütyőjük miatt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 01:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyfateromat is féltem hogy a szatyorkájáért rá ne rontsanak a csövesek. :(
2022. jan. 23. 01:08
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Istenem!

Szerencsétlen hajléktalanok, legalábbis akik már évek óta így kénytelenek élni, nos ők inkább lennének láthatatlanok és előbb 'fosztanak' ki egy árván maradt kukát minthogy egy idős ember 'kis szütyőjét' magukévá tegyenek.

2022. jan. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül ritka, hogy kifosszanak valakit. Erejük sincs hozzá.
2022. jan. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ők inkább szánalmasok, mint félelmetesek. Ha te másképp érzed, akkor benned van a hiba.

Persze vannak speciális esetek, de azt is meg lehet érteni, ha elfogadni nem is.

Volt itt valaki, aki arra panaszkodott, hogy egy hajléktalan befészkelte magát a társasház lépcsőházába, és az ételfutárok által ajtóra akasztott kaját ellopkodta.

Megértem, hogy befészkelte magát, mert fázik, a hajléktalanszálló szar. Megértem, hogy ellopja a kaját, mert éhezik, és nagy a kisértés. De nyilván nem tartom elfogadhatónak. Ha nagyon humánus az ember, akkor lehet vele beszélni talán, és lehet neki adni cserébe kaját, hogy ne éhezzen, ha nem, ki is lehet paterolni. (utóbbit tette) De szemtől szembe erőszakos cselekedetet, rablást nagyon ritkán tesznek. Magukban kiabálnak, beszélnek, stb. az igen, de valójában nagyjából ártalmatlanok.

2022. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan híreket szoktam olvasni, ahol hajléktalanokat vernek/gyilkolnak meg. Olyat nemigen, hogy ők bántanak valakit. Van köztük pár agresszívabb, de azok is inkább csak szóban.
2022. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak köztük demensek, vagy antiszociális jegyekkel megáldottak, pl. állati mivoltukban simán pisálnak a ház falára mások előtt, ordítoznak, akár pia hatása alatt, akár mert tényleg kicsit bolondok, de mint írtam, nem nagyon ritka, hogy megtámadjanak bárkit is.
2022. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem a hajléktalanoktól kell félteni a nagyfaterodat, hanem a braziloktól. De gondolom ezt ő már régen megtanulta.
2022. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Némelyik esetleg kéreget. De alapvetően teljesen ártalmatlanok.

Ha van is lopás, az inkább úgy, hogy egymást lopják meg a szállón. Sokan azért is nem akarnak oda menni.

2022. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!