Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vészelitek át a magányt,...

Hogy vészelitek át a magányt, a jeles napokon ? Névnapom van ma, nem soká pedig a születésnapom, de az én drága édesanyámon kívül, senki de senki nem gondol rám ezeken a napokon.

Figyelt kérdés
Még a párom is elfelejtette. Nem vágyom én nagy dolgokra, és nincs is szükségem ünneplésre, vagy drága ajándékokra, csak szimplán jól esne ha gondolnának rám azok, akikre én is szoktam, akik fontosak nekem, akiket ismerek. Jó érzés lenne fontosnak lenni, számítani. Fáj, és rettentően bánt a magány. Volt már bármelyikőtök hasonló helyzetben ? Miként kezeltétek és vészeltétek át ezeket a napokat egyedül ?

2022. márc. 23. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Isten éltessen és áldjon meg Téged! :) Szeretettel
2022. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Örülök, ha nem köszönt fel senki, legalább nekem se kell mindig azt figyelni, épp kinek van mije
2022. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Én már felköszöntöttelek az előbb épp itt.
2022. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Ha a párom elfelejtené, nagyon kiakadnék. Itt egészen más a történet, mint ha nem lenne párod. Szerintem tedd föl ezt a kérdést a párkapcsolati topicban is.


Egyébként amikor külföldön éltem, és egyedül voltam karácsonykor, névnapomon, szülenapkor, magam jutalmaztam. Segíts magadon, és Isten is megsegít, ugye. Soha sem eszem gyorskaját, mivel figyelek az egészségemre, illetve hiába élek nagyon jól, az étteremben mindig mértéktartóan és visszafogottan rendelek. Amikor ezek a napok voltak, és egyedül kényszerültem lenni a jeles napokon, mindig elmentem valahova, és korlátok nélkül degeszre ettem magam valami szemét kajával, és nagyon boldog voltam :)

2022. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Hagyjuk már ezt a kifejezést hogy "párom"... Szégyenlitek kimondani hogy férjem, vagy feleségem? Aki meg nem házas annak nincs párja, max udvarlója, vagy jegyese.
2022. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5, 2022 van, nem 1867.
2022. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem az egészet, mikor kiírtad a kérdést délelőtt 9.25 perc volt. Még nem telt el a nap, bárki felköszönthet. A párod lehet majd munka után hazafelé viszi a virágot.
2022. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot. Biztos párod se felejti el.
2022. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Boldog névnapot így utólag!

Rám se gondol édesanyámon, és a nagyszüleimen kívül nagyon senki.

Kezdek becsavarodni.


21F

2022. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!