Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha itt is beütne a...

Mit tennél ha itt is beütne a gbasz? Vannak külföldi rokonok ahová tudtok menekülni?

Figyelt kérdés
Háborút se jósoltak a nagyokosok, mikor kitört azt mondták oroszok gyorsan lezavarják. Eddig egy se jött be
2022. márc. 23. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

mért kéne menekülni bárhova is?


miért nem jó ott, ahol most vagy?

2022. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincsenek, de megoldanám
2022. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Külföldre hova? Itt Európában nincs semmi se túl messze a háborútól.

Egyébként vannak ismerősök, távoli rokonok Kanadában, Ausztráliában, Új-Zélandon. Na, ezekre a helyekre pont nem lehet csak úgy menni, nagyon szigorú feltételek vannak.

2022. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Irány Dél-amerika.

Már megvan az időpont, remélem nem kell előbb mennem.

Itthon már felszámoltam mindent,Volt több vállalkozásom, azokat eladtam, több vállalkozó ismerősöm is így csinált.Mi több turnusban megyünk, mi megyünk a családdal elsőnek, meg még két család jön velünk.

Úgy beszéltük meg bőven lesz rá pénzünk, hogy Argentína,Brazilia,Uruguay-ban szétnézzünk, és kb szeptember környékén eldöntjük hol fogunk letelepedni.

Mindhárom országban vannak magyarok, 56-osok is, akikkel eddig felvettük a kapcsolatot mindegyikük segítőkész volt.

Aztán majd menet közben kiderül, melyik ország milyen, melyikben telepszünk le végleg.

2022. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogyha itt haboru lesz, akkor az osszes nato tag orszagban is az lesz, tehat gondolhatod, mennyi esely lesz a menekulesre, ha minden hatart lezarnak rogton. Nem fogunk tudni kijutni szerintem.
2022. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak rokonok és barátok sok helyen Európában és a tengeren túlon is, de esélyem sem lenne bármelyikhez is eljutni. Ennek nálam három oka van.

1. Vannak háziállataim akiket nem hagynék magukra,

2. nem vagyok olyan taplraesett hogy ilyen nagy dolgokat meg tudjak oldani egyedül, mint az utazás,

3. semmi félretett pénzem nincs, mindig pont annyi van, amennyiből meg tudok élni.

Valószínűleg annyit tudnék tenni, hogy fogom az állataimat és lemegyünk a pincébe megpróbálni túlélni.

2022. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
a francokat, maradtok a sggteken és majd csináljátok azt, amit a bölcs vezír mond
2022. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Dehogy megyek, viktor felvirágoztatta az országot végre, az oroszok se mernének támadni minket.

Ja és lölö is ott van titkos fegyvernek, aki okosabb mint cukkerberg

2022. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

A hatos, mintha kiköpött én lennék! Én is ugyanilyen vagyok és én sem hagynám itt a háziállataimat!

Igazából, ami rohadtul idegesítő, hogy miért kell feleslegesen pánikot kelteni ilyen kérdéssel...

Örülök, hogy egyesek ennyire unatkoznak...

2022. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen . Aki ki akar menni most tegye békében mert amikor satu lesz a bank bezár a multik és határ is lecsuk . Akkor nincs utazás repjegy sem busz sem semmi , sem benzin sem valutaváltó . Kint semmk biztosíték sincs arra hogy ott klassz, idegengyűlölet mindenhol van pláne szineseknél . Ausztraliát Japant is érheti gazdasági krízis utazási blokád de háború is mert hadihajók rakéták simán elérik .
2022. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!