Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érzitek, hogy a tavasz hatásár...

Érzitek, hogy a tavasz hatására sokkal jobb a kedvetek, minden sokkal jobb és az élet hirtelen minden téren pozitívabb?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 11:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Bár az is hozzájárul, hogy végre túlestem a nyelvvizsgámon, rengeteg időmet elvitte a készülés.
2022. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nekem pont fordítva van és rettentően rossz a kedvem....
2022. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Rám nincs rossz hatással a tél. Persze jó érzés a napsütés, de nálam teljesen attól függ, hogy pozitívan vagy negatívan élem-e meg az adott időszakot, hogy konkrétan mik történnek velem.
2022. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Érzem a pozitívitást... de csak addig, amíg meg nem látom a boltban az árakat, arcomba tolják a háborús híreket, majd még feltűnik Orbán mocskos pofája is a végére. Ez így összességében visszalök abba a hektikus állapotba, amibe kb 13 éve leledzek, és már tökre nem is vidít fel a nyomorult napsütés, meg a hülye tavasz a vigyorgó emberekkel a tömött 1-es villamoson.
2022. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Irritál a fény.

2022. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A napfény nemszeretése depresszióra utaló jel lehet, érdemes lenne szakember felkeresni ilyenkor!
2022. márc. 24. 11:55
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2022. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Egyre rosszabb a kedvem, napközben meggyulladok annyira meleg van, illetve meg lehet vakulni a nagy fényerő miatt
2022. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
A fény nekem is zavaró,
2022. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Talán egy picit éreztem a múlt héten, de amúgy nem. Nekem elég stresszes időszak lesz most ez a tavasz, így az, hogy jó idő van, nem dob sokat a kedvemen. Azt vettem észre, hogy korábban kelek, már 6-kor felébredek magamtól, valószínűleg azért, mert korábban felkel a Nap és világosabb van, pedig le van húzva a redőny.

Engem nem irritál a napfény, de mondjuk amikor a lakásba délután besüt a nap és iszonyú meleg lesz (mintha nyár lenne), az elég zavaró.

2022. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!