Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Női gondok miatt elutasítok...

Női gondok miatt elutasítok egy meghivást és most hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Egy pasi barát elhívott a bandájával vhova (hozzáteszem szerintem tetszek neki)

Sosem nyomult semmi, de nekem pont havim volt. Megsértődött. Mit lehet ilyenkor jót mondani?


2022. márc. 24. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem medence parti volt akkor miért nem lehetett elmenni?
2022. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ezt nem kell jóvátenni hiszen nem csináltál rosszat. Ha csak nem bunkó stílusban mondtad le.

Ha valaki ennyin megsértődik akkor én nem foglalkoznék vele, mert akkor mindenben ilyen.

2022. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert fontos volt neki.
2022. márc. 24. 12:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Most a 3-as komment mire volt válasz? 1-es kérdésére?

Azért nem mentél el, mert a férfinak fontos lett volna, hogy elmenj?

Nézd, minden mástól függetlenül, ha velem ilyen zagyva módon kommunikálnál, nem vesződnék veled, az biztos.

2022. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Mi köze ehhez a menszesznek?
2022. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Sajnálod, hogy kihagytad a múltkorit, rosszul érezted magad, de legközelebb szívesen mennél.

Ha olyan fontos volt, akkor miért nem mentél el? A menstruáció nem kifogás, az életed negyede ezzel zajlik 30-40 éven keresztül, ez kalkulálható rossz.

2022. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Van aki szarul van, ha menstruál, még akkor is ha már az összes létező dokit végigjárta.

Ha szimpi vagy a pasinak, akkor lehet vele őszintén beszélni. Mondd el neki, hogy miért utasítottad el. Ha elég EQ-val rendelkezik, akkor meg fogja érteni. Ha nem, akkor nem érdemes rá időt pazarolni.

2022. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyünk már ilyen korlátoltak. Aki nem érti mi köze lehet ehhez a menzeszhez az vagy sose menstruált vagy sose volt görcse, hasmenése, hányása és egyéb rosszulléte.
2022. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Mondd el neki hogy sajnálod de rosszúl érezted magad, legközelebb szívesen elmész.
2022. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!