Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire érint érzékenyen az...

Mennyire érint érzékenyen az infláció és az ezzel járó dráguló élet?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Megélhetési problémáim adódtak miatta, már nem jut mindenre.
Hó elején ki kell gazdálkodnom a havi költségvetést, különben nem jut mindenre.
Felszabadítok néhány megtakarítást, így még rendben vagyunk.
Érzem a pénztárcámon a drágulást, de kijövünk a hónap végére.
Nincs gondom az anyagiakkal, nőnek a kiadások de nincs negatív hatása az életemre.
Annyira jól élek, hogy nem érzékelem az infláció hatásait.
37 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal együtt, hogy a skála legalját "gazdagítom", a legfájóbb pont mégis az, hogy tömegek feszültebbek, tesz lassan mindenkit tönkre a biztos jövőtlenség tudata.
2022. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyekőre még nem vészes, sőt aldiban én azt látom, hogy hónapok óta ugyanazok az árak vannak.

De hetek, hónapok kérdése, és be fog sajnos gyűrűzni az igazi drágulás, ami fájni fog. De bárcsak ne így lenne. :(

2022. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem észre, hogy a áruházakban, benzinkutakon megcsappant volna a kereslet. Ezt benzinkutas barátom is mondta, annyit tankolnak, mint átlagban. Sőt, a benzinkút shopja sokkal drágább, mégis sokan ott veszik meg a csokit meg a röviditalt. Vagyis azért pénz még mindig van az emberek nagy részénél. Én inkább azt vettem észre, mint az első hozzászóló írja, a bizonytalanság sok embert nyomaszt, és mindenki egykedvű, nem vár semmit az életétől.
2022. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!