Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megverjem?

Szerintetek megverjem?

Figyelt kérdés
Van egy kövér srác aki öcsémmel 1 suliba jár és mindig szekálja. Azt mondta öcsémnek hogyha elkap engem szana szét ver. Szerintetek adjak neki pár nyakast vagy sz4rjam le az egészet? Legszivesebben szanat szét ütném a fejét.
2022. márc. 27. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha ő kezdi, de te ne menj neki. De erre valószínűleg nem kerül sor,csak a szája nagy.
2022. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el a verekedést, nem szép dolog.
2022. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, mi is a problémája? Onnantól kezdve indul a buli...
2022. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezém, hogy mi baja van, mitől érzi magát kemény gyereknek. De én már csak ilyen vagyok, az unokatesóim helyett is midig nekem kellett verekedni.
2022. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé és kérdezd fel szemtől szemben mit is akar, gyanítom pillanatok alatt elpárolog az agressziója és meghunyászkodik, főleg ha fiatalabb is nálad. Nem kell megverni, határozottság elég szokott lenni, esetleg verbális fenyítés, hogy tudja hol a helye. Persze ha megtámadna onnét nyugodtan ütheted, önvédelem. De valószínű utóbbira nem kerül sor, a legtöbb hasonló csak hangember.
2022. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!