Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el hogy állandóa...

Hogy viseljem el hogy állandóan zaklatnak egy falusi kocsmából amikor megyek a mellette lévő buszmegállóba?

Figyelt kérdés
A városba tartó buszra ott tudok felszállni, de minden alkalommal ott figyelnek az alkoholisták a kocsmából mint valami élő megfigyelőrendszer, bámulják mereven a megállót. És ez engem nagyon zavar főleg hogy engem még ki is fogtak már valamiért. Hogy viseljem el ezt hosszútávon?
2022. márc. 27. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Tapiznak?
2022. márc. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Általános jelenség, Lovasi dalt is írt róla:


"Állnak a férfiak sör-, meg borszagúak.

Állnak a férfiak, állnak a férfiak.

Nézik, kit lehet megdugni,

És sohase fogják megunni,

– Azt nézd, milyen! – mondják,

És oldalba bhasszák akkor egymást"

2022. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Sokkoló, vipera, boxer, gumibot. De a legjobb ha elkezdesz boxolni, hogy ha a helyzet úgy kívánja akkor legyen mit előhúzni a tarsolyb ól.
2022. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom csak utánadfüttyögnek stb, ha nem reagálsz egyáltalán, szerintem az a legjobb.

Azt érdemes tudatosítanod, hogy nemcsak veled csinálják, hiszen "mindig figyelik a megállót".

2022. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Az a bajuk, hogy nem süllyedsz le a szintjükre.

Laktam én is kocsma mellett, köszöntem nekik, de hamar elköltöztünk onnan inkább.

A szomszédom ilyen alkoholista kretén, rendszeresen jön, haverkodni akar velem, már nem tudom hogy lerázni, nem veszi észre magát.

2022. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!