Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kritizál szinte minden...

Miért kritizál szinte minden téren?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, ha a barátommal együtt vagyok, akkor úgy érzem teljesen elfáradok, mert mindig csak kér tőlem valami szívességet. Ő van nálunk, de kritizál azért, ha egy kis maradékot a tányéron hagyok. Vagy rögtön üssek neki össze egy finom kaját, hogy megtudja állapítani, hogy arra képes vagyok-e, és megnézi, hogy az ő ízlése szerint csináltam-e meg, vagy hogy számára finom lesz-e. Ha nem megyek egyből, akkor azt mondja milyen lusta vagyok. Mondom neki, majd utána mosogathatok, azt mondja ,erre nem vagyok képes, mert ehhez is lusta vagyok. Volt már olyan főztem neki, de más kajára azt mondta neki, neki az jobban ízlik, mint az enyém.


Úgy érzem nekem mindig vele kell foglalkoznom, de ha én kérem valamire akkor ő mindenhez fáradt, meg ő többet dolgozik mint én. Én állandóan csak kényeskedek neki, de a munkahelyemen én is befogom, és nem szólok vissza, úgy, mint neki. Pedig nem szoktam vele csúnyán beszélni.


Ha szeretnék közös programot, akkor arra is az a kifogása, hogy én csak a seggemet vitetném vele mindenhova, és hogy milyen ravasz vagyok, én csak a pénzét szeretném hogy elköltse rám.


Még a karácsonyi ajándékra is azt mondta, hogy bezzeg ő többet költött akkor is rám, mint én az ő ajándékéra.


Sőt egyszer azt is mondta ha szakít velem, utánam még sok nője lenne, nem maradna ő csak úgy egyedül.


Az összes exére azt mondja hogy r..anc, szinte az összes letiltotta a barátomat. De még a női ismerőseire is ugyanezt mondja, de azért a képeiket még is megnézi, akár előttem is.


2022. márc. 27. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Pl.: szeretné, hogy jobb legyél az élet bármely területén.
2022. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!