Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek küldjek neki...

Szerintetek küldjek neki ajándékot?

Figyelt kérdés

Van egy ember aki számomra nagyon fontos. Sajnos most nem beszélünk, de most lesz a születésnapja, és arra gondoltam, hogy postán küldök neki egy ajándékot, semmi extra, nem kell nagy dologra gondolni, csak egy kis apróság.

Ti mit reagálnátok, ha kapnátok? Vagy küldenétek?



2022. márc. 27. 21:32
 1/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is Köszönöm!
2022. márc. 27. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Örülnék. Főleg, hogyha érzem, hogy csak jót kíván nekem az utamon.


Itt nálatok azért nehezebb, mert írod, hogy nem beszéltek. Szóval ha van valami zavar köztetek az bonyolíthatja. De szerintem ha szívből adnál neki valamit, akkor tedd. És lesz ami lesz.

2022. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Írtam privátba.
2022. márc. 27. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy szép gesztus a részedről, hogy még így is gondolsz rá. :)


Viszont lehet kéne hozzá tenned egy kísérőlevelet, mert ha nem beszéltek vmi miatt (összeveszés vagy a másik megbántása miatt) akkor lehet nem tudná mire vélni a dolgot.


Remélem jól fog alakulni minden! :)

2022. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze. Küldök képeslapot.
2022. márc. 27. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
En nem szeretem. Lekotelezesnek erzem. Zavarba ejtene, de nem jo ertelemben. Buntudatkeltes is.
2022. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem is jó ötlet, én örülnek neki, ha olyan személy küldő akire meleg szívek gondolok ha látom a nevét.


Na de végül küldtél valamit kérdező ?

2022. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem. Jövő héten lesz a születésnapja :)
2022. ápr. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!