Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan küldjek névtelenül...

Hogyan küldjek névtelenül ajándékot úgy, hogyha azt szeretném elérni, hogy hetekig gondolkodjon az illető azon, hogy még is kitől kaphatta az ajándékot?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek szeretnék adni karácsonyra ajándékot, viszont a kapcsolatunk nagyon megromlott az elmúlt egy hónapban. Beleszeretett egy olyan fiúba, aki manipulálja és a barátai ellen uszítja, hogy egyszerűen nem veszi észre. Rengeteg olyan dolgokat tett, és mondott nekem, amiket egy normális ember nem bocsátana meg neki, de egy barát aki tudja, hogy ezeket csak azért teszi, mert a barátja elvárja tőle, és mert irgalmatlanul szerelmes, épp ésszel ilyet nem tenne. 16 év alatt nem volt rá példa.

Van egy határ azért nálam is, és 2 hónapja elmondtam neki a véleményem hogy hogyan látom én az ő kapcsolatukat kívülállóként. Természetesen bántásnak vette, és kiforgatta a szavaim, megsértődött és azóta folyamatosan kerül, ignorál és ember számba sem vesz. Ha beszélni szeretnék vele nem hallgat meg.

A bökkenő az, hogy az ajándékát még augusztusban beszereztem, és most itt van a nyakamon. Megtartani nem akarom, mert nem nekem való, valamint bízom abban ha eljuttatom hozzá, és heteken belül rájön hogy tőlem van, akkor talán valami fordulni fog benne…


Tehát ötleteket szeretnék, hogy hogyan jutassam el hozzá az ajándékomat úgy, hogy eleinte sejtése sem legyen arról, hogy esetleg tőlem kapta.


Segítségeket előre is nagyon köszönöm!



2021. okt. 20. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Csak annyit, ha én kapnék névtelen küldőtől ajándékot, az a kukában landolna.

Nem szeretek, ezért nem is akarok névtelennek lekötelezettje lenni.

2021. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is ki dobnám ki tudja honnan jött...
2021. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha én kapnék valami titkos csomagot feladó nélkül kibontás nélkül a kukában landolna ês azon aggódnék, hogy milyen perverz figyelhette ki a címem vagy engem. Eszembe nem jutna, hogy egy (volt) barátnőmtől kaphattam.


Szerintem korrektebb lenne odamenni hozzá és megmondani. "Szia Xy, az ajándékodat már aug-ban megvettem és nem akartam kidobni. Inkább odaadom a helyzet ellenére is." Ki tudja, lehet kibékültök vagy beszélgettek egy jót.

2021. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Vágnám bele az ajándékát a kukába, vagy másnak adnám. Amúgy tök egyszerű, elküldöd csomagban feladót meg nem írsz rá és kész. Vagy mittudomén feladó: Kőműves Kelemen, Dévavár, Bástya u. 1.
2021. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy suliba jártok, beteheted a szekrényébe is.
2021. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát nézd, iszonyat kellemetlen helyzetbe tudod ezzel hozni, ha a barátja féltékeny típus, úgyhogy hagyd inkabb
2021. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jobb, ha nem névtelen. Azzal te megtetted az első lépést, a következő pedig rajta áll.


A névtelen ajándékok tényleg félreérthetők, nem szeretem őket.

2021. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem akarod, hogy a barátja megkéselje féltékenységből, inkább nope...
2021. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha én kapnék egy névtelen csomagot, ki se bontanám. Eléggé megijednék és vágnám bele a kukába.
2021. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Na ezt megkaptad kérdező.
2021. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!