Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen aranyos dolgokat lehet...

Milyen aranyos dolgokat lehet mondani egy férfinak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez személyiségfüggő, kinek mi az aranyos. Meg hogy te magad hogyan és milyen hangnembe mondasz valamit, a te személyiségedből milyen módon mutatkozik ez ki stb. Amúgy amennyire ismered, ahhoz a mértékhez tudsz viszonyítani, mit érdemes mondani.
2022. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Avagy hogyan legyél bájos és cuki? Ennek ösztönösen kell jönnie.
2022. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen, nyilván eddig is ahhoz mertem hogy mit mondjak. De általánosságban milyen dicséretek,szavak esnek jól egy- egy férfinak?
2022. márc. 28. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a szavak a lényegesek, hanem a báj, a mosoly, a nőiesség, amelyek alapjáraton aranyosak (erre próbáltam célozni). :)
2022. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem én 😄, online írásban és telefonon nem igazán lehet mosolyogni 😀
2022. márc. 28. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

1. Drágám. Te vagy az én kis szivem kicsiny kuglófjának egyetlen szem mazsolája.

2. Kopasz kis halántékodon milyen szépen visszatükröződik a reggeli napfény aranysárga sugara.

3. Izmos kis férfias popsid, milyen aranyos kis kagylót hagyott az én kis bőr ülőgarnitúrámban.

4. Finom, puha kis nyelved olyan finoman érintette meg a bozontos kis cicusomat, hogy egyből nyávogni támadt kedvem.

5. Izgalomtól felhevült megkeményedett kéjrudad úgy hatolt belém, hogy egyből a régi párommal átélt élmények jöttek elém.

2022. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Igazából az a fontos, h ki és miért mondja. Én néha pinafejnek hívom bnőm. Ő mg fszf-nek. De szeretem és ő is szeret engem.
2022. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!