Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz fiúk! Milyen dolgokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz fiúk! Milyen dolgokat találtok aranyosnak egy lányban?

Figyelt kérdés
Én pl. valamiért aranyosnak tartom, ha a kiszemeltem kissé kimelegedett, vagy ha kócos a haja. (lány vagyok) Ti mit tartotok aranyosnak egy lányban?

2019. máj. 23. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Alacsony, enyhén szeplős, van frufruja, sokat mosolyog, ártatlan az arckifejezése, nincs agyonsminkelve. Esetlegesen van fogszabályozója.
2019. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
alacsony, szégyenlős, mosolygós
2019. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mosolygós, szép szemek, és jól lehet vele beszélgetni.
2019. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek még! :D
2019. máj. 23. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Na most kéne idejönnie azoknak a lányoknál, akik attól félnek, hogy alacsonyak és nem tetszenek a fiúknak 😅. Én is imádom az alacsony félénk, kissé visszafogottabb és kicsit szégyenlős (de lehet akár nagyon is) lányokat. Az sem árt, ha a lányt néha látom mosolyogni, de ha befelé fordulós és kicsit depis, az sem gond, legalább nagyobb a kihívás és még ha nem is lesz a barátnőm, legalább segíthetek neki kicsit elengedni magát.
2019. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nagyon aranyos mikor egy lány félénk 😄 De azok a lányok is nagyon aranyosak, akik naívak. Vagy még más oldalról megközelítve a dolgot, ha nagyon mosolygós egy lány

18F

2019. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Még annyit hozzátennék a többihez, hogy maga a viselkedése is lehet aranyos egy lánynak.

Pl: Ahogyan rádnéz(kék szem+), amikor zavarba jön, amikor nevet, meg hasonló apró dolgok.

2019. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Ez olyan fura egy alacsony szeplős szemüveges lány vagyok aki nem sminekl mégsem vesztek észre olyan állszentek vagytok nektek is csak a rik.. kellenek

16L

2019. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Azt nem írjuk oda de mellette nem árt ha a lány alapvetően igényes, és nincs elhízva, ad magára. Ha ez megvan akkor csak idő kérdése.
2019. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat egy lányban nekem az a vonzó hogyha őszinte velem ami a szíven az a száján ne legyen se vékony se duci, de segítőkész ha baj van nem hátrál és mindig legyen vidám.☺️
2019. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!