Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm szerelmes a...

Az egyik barátnőm szerelmes a mostoha apjába. Mit kénne csinálnom?

Figyelt kérdés

Mikor megtudtam tőle hogy szerelmesbelé levoltam sokolva. 8 éves koraóta neveli őt meg apa figurának kéne lennie neki. A barátnőm 17 a mostoha apja 44 éves.

Próbáltam elmagyarázni neki hogy ez nem kéne meg minden.Ő csak annyit mondot hogy nem érthetem meg különleges kapcsolatuk van

(A mostoha apja nem tudja hogy szerelmes belé)

Szólnom kéne valakinek? Vagy hagyjam annyiba mert ez nem az én dolgom?



2022. márc. 29. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk a nevelésére van bízva és nem a fhaszara...
2022. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
10-eske és mi benne a pedofilia elmondanád?
2022. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
persze, persze , nem tud róla: véletlenül se manipulálja a buta kamaszt akihez bármikor hozzáfér.
2022. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan a mostoha apja(olyanak ismerem).Kb mindenkivel közvetlen. Csak féltem mert ha mások is megtudják pl a suliban akkor sokan piszkálni fogják érte
2022. márc. 29. 20:49
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
"Nem olyan a mostoha apja" minden molesztálóról ezt mondják. Meg a pedofilokról is. Meg a családirtókról...
2022. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!