Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találjak kiutat innen?

Hogy találjak kiutat innen?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,de már évek óta csak unom az életem. Otthon is szarok a körülmények, folyamatos családi veszekedések, anyagilag sem vagyunk elengedve és a többi.

Egy gimibe kerültem, de nem tanultam(nem is tudtam) így hát megbuktam. Átkerültem egy szakgimnáziumba és itt már figyelek hogy véletlen se legyen ilyen, de ugyanakkor a szakmai dologhoz nincs szerintem semmi affinitásom, így a szakmai tárgyakból megint bukásra állok. Egyébként van egy betegségem kiskorom óta(sokat piszkáltak suliba, nem is kell mondjam szerintem hogy szorongok).

Tehát sehol nem tudom megállni a helyem, semmi jövőt nem látok magamnak. Otthon sem segítenek.

Most visszaolvasva úgy tűnik hogy szarok a sulira, pedig nem. Mikor új anyag jön a tanár bemutatja egyszer és kövi órán egyből számonkérés. Akinek van a szakhoz érzéke annak oké, de nekem ez kevés.

El szeretnék költözni itthonról, szeretném elvégezni a sulit, de valamiért nem megy. Mit ajánlotok? Esetleg mivel tudnék pénzt keresni? Ami nem emberekhez kötődik mert szorongok, ahogy írtam feljebb.


2022. márc. 29. 19:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ne privátban irkáljatok, a kérdés alá ha szeretnétek valamit. De már félig meddig meg is bántam hogy kiírtam, legalább jó volt kiírni magamból.
2022. márc. 29. 22:20
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem nem voltak ilyen gondjaim. Szülői kapcsolattal volt az egyetlen. Èn 19 èvesen budapestre költöztem, kollègiumba, nyàron pedig albèrletbe. Diàkmeló, majd rendes melót vàllaltam. Egy lànnyal összejöttem kolis èvek alatt,majd összeköltöztünk, majd hàzassàg, most meg hitelből lakàs. Eltökèltsèg, ès akararat...
2022. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakma?
2022. máj. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!