Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tagoljam az életem...

Hogyan tagoljam az életem korszakait, mi alapján csináljam?

Figyelt kérdés
Olyat nem kérek, hogy nem értem a kérdést! Mert lehet érteni, úgy mint az előzőt!

2022. márc. 31. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy hány részt akarsz? Mennyire tagoltra akarod csinálni? Van-e egyáltalán már annyi minden a hátad mögött, hogy fellehessen osztani?
2022. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami mérföldkő, fontos, vagy változást hozott az életedben, az legyen az alapja.
2022. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl.: 1. korszak, amikor még nem tagoltam életem korszakait.

2. korszak, amikor már tagoltam életem korszakait.

2022. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es

Hátam mögött van annyi, hogy fellehessen osztani!

Amennyire lehet tagolni és amennyi részt lehet csinálni!

2022. márc. 31. 20:58
 5/6 hgwell ***** válasza:
0%
Rossz csunya fiu! Ez a peldamondat. Alap logikan mukodve: rossz (minusz), csunya (minusz) fiu (x vagy nulla/eredmeny) (-)+(-)=eredmeny. Tehat a 2 negativ szó osszegzese egy nem. Ha nem akkor visszaellenorzi mert hamis az eredmeny, ahoz, hogy igaz legyen, mert csak akkor indulhat tovabb a kapun , tehat ha nem azt irom roossz csunya bavvmeeg!.... akkor tovabb enged a kapun, mert nem felel meg a facebook körnek, amit a tömeg irányít, tehat ha az eredmeny kuldetesre pontosit, akkor nem enged tovabb es visszakuld egy azonositoval amit nem lathatsz de erzekelsz mindenhol es kihat a rendszerre a facebook korre es arra is aki epitette es arra is aki elekarta pusztitani es ott nem atomeg hanem az azonositok felelnek.
2022. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Foglald bele mi volt nagyon fontos.

Például nekem változás volt az életemben, mikor másik általános iskolába kellett mennem, ott megismertem más gyerekeket, akik azóta már olyan felnőttek, mint én, és tartjuk a kapcsolatot. Változás volt mikor középsuliba mentem, mikor elköltöztem, mikor a fejembe vettem egy nagy elhatározást, majd megvalósítottam, mikor szerencsét próbáltam X helyen, stb. Remélem érthető amit írtam.

2022. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!